Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Sírógörcsöt...

Mit tegyek? Sírógörcsöt kapok, amit ma megtudtam apámról, nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Ma apám gépénél voltam,és megnéztem az előzményeit,mert egy képet kerestem magamról,és láttam hogy meleg srácokkal beszélget,és olyanokat ír nekik,hogy : "Nem vagyok független,van családom,de szívesen térdelnék neked,és aládfeküdnék,stb.." Én hányingert kaptam,sírógörcsöt kaptam hogy a saját apám ilyen,mit tegyek?

16L


2011. márc. 9. 13:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, ez tényleg gáz. :( Főleg, hogy te láttad meg. Sajnálom! Nem is tudom mit tennék. Először is, próbálj megnyugodni. Hol beszélget meleg srácokkal? Hogy találtál rá a beszéletésekre?
2011. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
17%
:D:D:D:D:D
2011. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem kamu a kérdés akkor máskor ne túrkálj apád gépében.

Ha valóban ilyen hajlamai vannak azok ellen nem tudsz mit tenni.Ne ezek alapján ítéld meg.

2011. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én félrehívnám, mikor csak ketten vagyunk otthon, vagy valami, és rákérdeznék. Semmiképp ne szaladj anyukádhoz rögtön!
2011. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Hát.. nagyon szerintem nem tehetsz semmit. Én sem tudom mit csinálnék ha apámról ilyet tudnék meg, de szerintem semmit. Idővel talán könnyebben elfogadod. :|
2011. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
húúú picikém, ez tényleg fájdalmas lehet... ha gondolod szívesen beszélgetek veled privin, vagy csak ha ki akarod írni magadból... erre nem tudok értelmeset reagálni. az a baj, hogy úgy is észre fogja venni rajtad, hogy baj van...:(
2011. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem kamu,ilyennel nem szórakoznék.
2011. márc. 9. 13:44
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy 16 évesen ezt kell feldolgoznod. Nekem 29 évesen azt is nehéz, hogy apám állandóan iszik.


Nem lépett ki egy oldalról, vagy hogyan találtad ezeket?

2011. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%
Anyudnak joga van tudni, hogy ilyen emberrel él.Mond el neki.Főleg ha majd esetleg el is megy pasizni aztán meg hazamegy anyudhoz.
2011. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Most,egy képet tettem fel magamról a gépre,és nem tudtam hova mentette a gép,és megtaláltam az msn beszélgetést. :'(
2011. márc. 9. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!