Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az apám megpróbál itthon...

Ha az apám megpróbál itthon tartani hogy vegyem rá h engedjen el?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és apum elég nehéz eset mert mindenről tudni akar és h mikor hova megyek.. ma éjjel elég későn fogok elmenni itthonról ami még nem fordult elő. Anyum az tud is róla,vele mindent megtudok beszélni, de félek ha apum nem alszik el addig akkor nekem támad, és kiabálni fog h nem mehetek sehova.. bevallom félek tőle.. nem tudom ha ez megtörténne mégis hogyan tudnám lenyugtatni.. és igen mondhatjatok 23 évesen nem szólhat bele.. de sajnos néha elég agresszív szóval ezért is félek
2020. júl. 30. 21:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

23 éves vagy és apád lekorlátoz?

Hát, a helyedben megfontolnám az albit. (Ha dolgozol)

2020. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
4 évig külön laktam sajnos 3 hónapja úgy alakult h vissza kellett koltozzek.. :/ és igen sajnos lekorlatoz mert agresziv és félünk tőle:/
2020. júl. 30. 21:48
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Rendőrt hívsz.
2020. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom, kitartást és mielőbbi "szabadulást"!
2020. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem teheti meg, hogy korlátozzon ennyi idösen, de ha ez van, akkor próbálj nagyon halkan kiosonni. Remélem megoldódik a helyzeted és mihamarabb "elszabadulsz" onnan
2020. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem lehet vele szót érteni és meg beszélni a dolgokat? És egyáltalán mi az oka annak hogy sehova nem enged 23 evesen?
2020. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
8%
Jól teszi hogy nem enged. Én se engednélek ha az apád vagy a párod lennék. Tulajdonképpen hova akarsz járkálni késő éjjel?? Mi az amit nappal nem tudsz elintézni??
2020. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Lehet bulizni akar. esetleg kurvázni, esetleg csak úgy mászkálni...


Amúgy rendőrt kell hívni a ge cire!

2020. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na nagy nehezen lerendeztem vele.. de már könyörogtem.. először kiabált aztán most mérgesen lefeküdt és azt mondta akkor dögöljek meg.. hát de legalább megyek.. :D
2020. júl. 30. 23:45
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Apád nem normális!

De legalább szórakozz egy jót, megérdemled! :)

2020. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!