Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes így megpróbálni...

Érdemes így megpróbálni Amerikába költözni és dolgozni? Vagy maradjak itthon és itthon dolgozzak?

Figyelt kérdés

Jelenleg 22éves vagyok most fogok elkezdeni egy levelező tagozatos gimnáziumot ahol 2018ban fogok érettségizni. Utána lennének terveim többek között hogy van egy cég aki által kilehetne jutni Amerikába dolgozni szállodába. Tudom hogy nem szabad úgy kimenni hogy egyből meg gazdagodni kinenni hanem ott is dolgozni kell hisz semmi nincs ingyen viszont nagyon nagy régi álmom teljesűlne ha kijutnék.

Ha itthon maradok akkor érdekelne pl érettségi után az ingatlanozás mint pl ingatlanközvetitő értékbecslő mint munka ami még érdekelne pl elhelyezkedni a banki szférában. Szerintetek melyik lenne jobb lehetőség? Tényleg komoly válaszokat kérnék nem a negatív válaszok kellenek.


2016. dec. 26. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Angolul milyen szinten beszélsz? - mint első és legfontosabb kérdés...
2016. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BlodDrunk válasza:
90%

Csak érettségivel,hülyeség kimenni.


-Alap az hogy perfekt angol legyél,illetve amivel foglalkozni szeretnél a szakmai szavakat is tudjad.


-Munkaközvetítőn keresztül,szintén hülyeség kimenni,ha magadtól nem tudsz munkát találni felejtsd el.


-Nézz utána milyen árban vannak az albérletek,ne csak a legolcsóbbat nézd,mert lehet onnan kiraknak pár hónap után utána meg a többi nagyon drága.


-Biztos anyagi hátterű,múltú céghez menj csak ki.


LEGFONTOSABB:Mindig legyen annyi pénzed,hogy legalább 2-3hónapig,munka nélkül is eltudd tartani magad!!!

Legrosszabb esetben esetleg haza tudj utazni.

Érdemes utánanézni az egészségügynek,hogyan müködik és biztosítást kötni stb mert könnyen szerezhetsz egy baleset miatt több milliós korházi költséget,erre is gondolni kell.

2016. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esélyed nincs vízumot kapni. Annak szigorú feltétlei vannak, többek között, hogy pl ottani cég hívjon téged. Az, hogy csak úgy kimegyek munkát keresgélni nagyon nem működik...
2016. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

3-as, a kérdező nem azt írta, hogy csak úgy kimegy munkát keresgélni, hanem ezt:


"van egy cég aki által kilehetne jutni Amerikába dolgozni szállodába"

2016. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Erosen ketlem, hogy a szallodas kozvetito valos kozvetito. Valoszinuleg penzt ker elore, aztan nem latod tobbe.

Minek a vilag masik vegerol toborozni, amikor delre toluk tolong az olcso munkaero, akik per dollarert kidolgozzak a beluket is?


Egyebkent bankban ketlem hogy nagy jovod lenne, ha 24 evesen erettsegizel, nem hiszem, hogy diplomazninia fogsz.


Ingatlanosnak elmehetsz, de nem egy alommelo, boldog-boldogtalan csinalja jutalekert, nincs is fix fizetes.


Udv a valo vilagban.

2016. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

@18:34


Látott a neten egy ilyen kétes céget ami amúgy szinte biztos fekete munkát intéz csak. Ez a legvalószínűbb.

2016. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na szóval pontosítás kedvéérr és néhány ember válasza érdekében leirom hogy miről szó . 1. Felvettem a kapcsolatot egy miskolci céggel akik tudnak kint Amerikaban ajánlani szállodába munkát. [link] találkoztam is idén a cégnek az egyik alapito tagjával és meg győző volt konkrétumokat közöltek nem igértek olyat amit más cég is igér és nem tart be . 2

Banki szférában akkor dolgoznék hogyha megvan az érettségi és utána beiratkozok Budapesten a MUA iskolába és ott elvégzek egy pénzügyi számvitel szakmát és mellé egy banki szakügyintéző pénztáros szakmát teszem hozzá felsőfokú szakképesitésről van szó. 3. Ingatlanozásbol megtud élni aki szívvel lélekkel minden erejét beleteszi a munkájába természetesen ezt is úgy csinálnám hogy érettségi után egy erre szakosodott iskolában megont csak kitanulnám az ingatlanos szakmát és csak válalkozóival együtt csinálnám hiszen úgy számlaképes vagy és belehet társulni egy irodába ha már kinőtted azt a helyet ahol kezdesz dolgozni. Én ezeknek a suliknak és az amerikai cégnek is utána néztem és szerintem ezek után vagyok olyan megfontolt hogy nem azért mennék hogy csak kimegyek és munkát keresek hanem mert egyrészt nagy álmom ennyi erővel irhattam volna Németországot vagy Angliát de én nem azt írtam hanem Amerikát . És végszónak nem meg gazdagodni akarok vagy is nem kabzsiságbol egyből milliokat keresni nekem nem ez az első gondolatom Amerikárol hogy meg gazdagodni hanem hogy új életet épiteni kezdeni és megismerni más embereket. Teszem hozzá angolul tudok mármint egy nyelviskolába kellene beiratkozni egy kicsit még rákell gyúrnom az angolra néhány részben pontosítani és egy nyelvvizsga. Itthon képzem magam angolból eléggé rendesen. Köszönöm mindenkinek aki írt és aki ír még

2016. dec. 26. 20:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ajánlom mindenkinek kattintson rá erre az oldalra, hatalmas poén! :D Én már egy 5 perce ezen röhögök, előtte kapcsoljátok be a hangszórót!

A kérdésre válaszolva: én egy ilyen oldalon keresztül még a szomszéd faluba se mennék.

2016. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nevessé csak! majd ha hazajövök millijomosan a szállodasikálásbó majd akkó leesik a szád!!!
2016. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb mikor a tata megszólal a háttérben. :D :D
2016. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!