Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Edesanyam megvaltozott.....

Edesanyam megvaltozott.. Hogyan tudnek segiteni rajta? Ez depresszio lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Edesanyam az utobbi honapokban megvaltozott, ingerult, rosszkedvu, szinte mindig negativan all mindenhez, szinte barmibol konfliktust tud csinalni, azon is megsertodik es tamadasnak veszi amit abszolut nem annak szanok igy elegge megromlott a kapcsolatunk, mivel en inkabb kerulom ot, mert ugy erzem ha csak hozza szolok mar abbol veszekedes lesz. Volt 1-2 alkalom amikor felhuztam magam azokon amiket nekem mondott akkor eleg komoly duhkitoresei is voltak, ezert mar inkabb nem veszem magamra, ha csak koszonok neki mar abbol kiderul hogy epp milyen passzban van es ha ingerult inkabb nem is szolok hozza egesz nap. Szoval en eleg alkalmazkodo meg tolerans vagyok de zavar az, hogy nem toltunk igy egymassal mar minosegi idot, nem tudunk ugy beszelgetni, vagy programozni, es az is zavar hogy valoszinuleg nagyon nem erzi jol magat a boreben....

Van egy betegsege ami miatt tobb gyogyszert szed, ugy tudom szedett valami kedelyjavitot is, amivel ugy tudom mar leallt, es nem akarja szedni amit megertek, mert csak attol volt jo kedve ezek szerint.. Es nem is gondolom jonak hogy depressziot vagy barmi lelki bajt gyogyszerekkel “kezeljenek” mert az szerintem csak tunetkezeles. Ilyenkor kihez kene fordulni, pszichologus? Kineziologus vagy mivel tudnek segiteni hogy vissza nyerje a jokedvet?



2020. aug. 7. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, mennyi idős anyukád, de lehet, hogy a változó korba lépett, olyankor elég gyakoriak a hangulatingadozások. Mindenképpen próbáld rávenni, hogy forduljon orvoshoz, ha tényleg klimaxos életkorban van, akkor nőgyógyász az első lépés.
2020. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Vissza kell állni az antidepresszánsra, még öngyilkos is lehet így. Nem véletlenül vannak azok a gyógyszerek.
2020. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem termel a szervezete egy bizonyos anyagból eleget, attól ilyen. Ha varázslóhoz viszed, attól nem fog több dopamin termelődni nála.
2020. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első dolog a pszichoterápia lenne, és jól látod, nem a gyógyszerektől kellene jobban lennie, DE: ha olyan az állapota, igenis kell a gyógyszer! A gyógyszer egy mankó, ami addig kell, amíg ő saját magától talpra nem áll. Persze idővel le kell "jönni" róla, de ha ennyire gáz a helyzet, nem az "ördögtől való", sőt.
2020. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 soma9111 válasza:
Történt azóta valami?
2021. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!