Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ragaszkodik a legtöbb...

Miért ragaszkodik a legtöbb ember ahhoz, hogy vérszerinti gyereke legyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha gyereket szeretne valaki örökbe is fogathatna. Nagyon nagy a túlnépesedés a bolygón, és sok az árvaházi cserbenagyott gyerek is.

Persze, nem kényszeríthetek rá bárkit is erre, és sok tényezőt figyelembe kell venni, nem vonhatok le reális köveztetéseket csak látásból.

De nem lenne jobb, ha nem szaporodnának tovább az emberek, ha már így is többen vannak mint amennyit a bolygó betud fogadni, és a már meglévő "félre dobott" gyerekkekel foglalkoznának?



2020. aug. 7. 17:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A 9-esnél a pont!
2020. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Valóban nem tudtam.

Nem csak egy ember, vagy pár kéne egy ilyen "változáshoz". Igazából, ezek már inkább álmok, vagy képzelgéseg részemről, mert a jelenlegi helyzetben tényleg nem egyszerű dolog, amit érthetően sok ember nem akar, vagy nem tud elvállalni.

Ha pedig ugye a szándékosan eladásra szült gyerekeket vennék magukhoz a párok, nem tartanánk előrébb.

Csak kiványcsi voltam a véleményetekre.

2020. aug. 7. 18:20
 13/21 anonim ***** válasza:
19%
Egy elöregedő társadalomban nem tehetjük meg azt, hogy nem szaporodunk, és csak az árvaházi gyerekekre koncentrálunk.
2020. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. aug. 7. 18:21
 15/21 anonim ***** válasza:
13%
Csak gondolj bele, ha a te szüleid is az örökbefogadást választották volna helyetted!
2020. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szerintem, az én szüleim ha tehették volna, nem hoznak létre.
2020. aug. 7. 18:29
 17/21 A kérdező kommentje:
De egyébként nem fájna, mert nem tudnék róla.
2020. aug. 7. 18:30
 18/21 anonim ***** válasza:
85%

ma 18:25


Akkor nem létezne és így nem gondolkodna ezen. Ha egy másodperccel korábban vagy néhány centit arrébb mozdulva élvezett volna el az apja, akkor valószínűleg másik spermium nyerte volna meg a versenyt és akkor se létezne a kérdező. És?

2020. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%
Vicces, hogy az embereknek fogalmuk sincs az örökbefogadásról. Magyarországon baromi sokat kell várni ha valaki 2 év alatti, egészséges gyereket szeretne. Ha mondjuk még számazási kitétele is van(ne legyen cigány a baba), akkor még többet. Ismerősömék 3 évet vátak. Jelenleg sokkal többen szeretnének örökbefogadni, mint ahány baba születik. Magyarként külföldit pedig kb. lehetetlen örökbefogadni, nem olyanok a törvények. Az nem úgy megy, hogy de cuki kis fekete gyerek, hazaviszem magamnak és felnevelem.
2020. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
# 18:21 hihetetlen, hogy omlik össze körülöttünk a világ a túlszaporulatnak köszönhetően, és vannak még ilyen üresfejű idióták, akik ész nélkül szaporodnának mint az nyulak. Hogy lehet valaki ennyire kétbites?
2020. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!