Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eltűrnétek, ha a férjetek így...

Eltűrnétek, ha a férjetek így bánna a gyereketekkel?

Figyelt kérdés

Mostoháról van szó. És nagyon elegem van, hogy le kell nyelnem ennek a proli suttyónal az undorító viselkedését velem szemben.


Most például elmentem a mosdóba a szeme láttára, és merészeltem tovább bent maradni, mint 3 perc, a szükségleteim miatt. És majdnem rámtörte az ajtót, úgy megrángatta, hogy majdnem megállt a szívem ijedtemben, aztán mondtam, hogy bent vagyok...nyilván tudta ez a köcsög...és elkezdett csapodni idegességében, aztán beugatott, hogy húzzak ki a wc-ből...



Most ez a normális? Ez? Nem lehet emberi módon megkérni a másikat, hogy siessen, mert nekem is kell, LÉGYSZÍVES? Ezt kell művelni egy 50 éves férfinak ..." férfinak" ??


Minden mostoha a nevelt gyereken vezeti le a komplexusait, mindegyik ilyen fos alak?



2020. aug. 7. 21:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Lehet őt is elkapta a cifrafosás na.
2020. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
2 wc a jó megoldás
2020. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem tűrném el az tuti!Nincs roszabb mint egy ilyennel vagy ehhez hasonlóval egy háztartásban élni.Valószínű nem bírja a jelenléted vagy egyszerűen zakkant.Remélem nem kell sokáig tűrnöd.
2020. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm #4


Én is ebben reménykedem...

2020. aug. 7. 21:48
 5/23 anonim ***** válasza:
18%

Nem mindegyik alapbol ilyen. Van akit a mostohagyerek tett ilyenne.

Egyebkent miert nem tesztek valamit a budi ajtajara kivulrol pl egy nagy papirkorongot egyik oldala piros masik zold es megfrorsitod pirosra ha mesz be. Csk aztan n legy lusta id oda foegatni mert kb engem ketszer szivatna igy meg a mostohagyerekem vagnm szajba es rngatnam ki a budibol vagy be oda. :-)

2020. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy az a 3 perc neki 30 volt.
2020. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
Semmiképpen sem! Mindig ilyen, vagy csak most?
2020. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7-es


Hogy micsoda?


Ez komoly, hogy ahelyett, hogy felvállalndád a hibás személyiségedet, a feleséged gyermekét teszed felelőssé a saját, probélmás viselkedésedért?


Jézusom...itt van baj a fejben, nem kicsi.


Nem kötelező olyan nőt választani, olyan nőn élősködni, akinek már van gyermeke. Egészséges nő számára mindig a gyermeke lesz az első, akárhogy zavarja az ilyen beteg embereket, akik képesek még az anyai szeretetre is irígykedni...jézusom

2020. aug. 7. 22:00
 9/23 anonim ***** válasza:
11%

Akkor az édesanyád nem egészséges nő?


Vele beszéltél már erről?

2020. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Édes Istenem... Most mit kell a kérdezővel trollkodni? Wc-re ment, értelmes embernek elég lett volna bekopognia, hogy légyszi, siessél. Elég gáz emberek járnak ide, akik azt tartják helyesnek, hogy rátörjük a másikra a budit, mert idegbetegek vagyunk. Honnan írtok ide? Tahófalváról bunkóéktól?
2020. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!