Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor elkezdett a gyereketek...

Amikor elkezdett a gyereketek dolgozni, mennyi pénzt kértetek tőle haza?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 12:46
A kérdező szavazást indított:
Semmit
~10.000
~20.000
~30.000
~40.000
~50.000
Többet
94 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%

Semmit. Magától tette le,amit letett az asztalra szó nélkül (igen meglepődtem, de jól esett-szó se róla) amit elköltöttünk neki-vele együtt.Csak rá.

Úgy hogy adott is-meg nem is, mint az egyszeri ember.

2020. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
82%
az első pár hónapban semmit nem kértek a szülők.. kb 4 hónapról volt szó. Aztán következő év januárja elején összeszámoltam, hogy mennyi a rezsi abból havi szinten mennyi a rám eső rész és azt adom haza szó nélkül. az jelenleg havi 45e ft
2020. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Tehát az hogy nekem elveszik a fél fizetésem szó szerint nem normális, igazából erre voltam kíváncsi :)
2020. aug. 2. 12:56
 4/44 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem aki elkér a gyerekétől rezsire valót és azt nem félreteszi neki, hogy majd visszaadja neki egy összegben, mikor önálló életet kezd (ha már más módon nem tudta elindítani az életben) az nem szülő a szememben.
2020. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező ezt így nem tudjuk megmondani, mert nem mondtad el mellé a körülményeket, hogy éltek...stb.
2020. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Egyáltalán nem normális.
2020. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%
25ezret. Hát nem kedves dolog rögtön az elején, de nyilván függ attól is, hogy milyen anyagi helyzetben vannak a szüleid.
2020. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
88%
Bár én még nem dolgozok, apám nem mondta, hogy pl: fizessen a telefont vagy az áramot. Annyival fogok beszállni, amennyivel szeretnék.
2020. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
84%
3 Mindig attól függ, hogy bajban van-e a családod, vagy nincs. Szükség van-e a segítségedre kimondatlanul, vagy nincs. Ezt neked kell tudnod, hiszen te élsz a családotokban, nem az itteni válaszadók. Mivel kibicnek semmi nem drága, így a válaszokkal óvatosan bánj. Te élsz benne-te látod a valóságot.
2020. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
95%
Én magamtól adtam nekik pénz és ők sose kértek mert van és volt is jó pár dolog amit meg szeretnék venni de nincs rá pénzem mert anyáéknak adom. Egyszer azthiszem megkértek de pont azelötti napon vettem az állataimnak tápot ami elég drága így kb semmi pénzem nem maradt. Utána bűntudatom volt és összekapargattam egy tizest amit odaadtam nekik.
2020. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!