Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám rendkívül kontrollál...

Édesanyám rendkívül kontrollálni akár, de miért?

Figyelt kérdés
Hisz van életem, van munkahelyem, és mivel ő is éli életét, ő neki is van mivel foglalkoznia. Ám neki nem elég, a nyakamban akár lógni 30 éves korom ellenére, dolgozok, van barátnőm,es annyira érdekli az életem, hogy az hihetetlen. Minden percét azt akarja, hogy osszam meg vele. Ha mondjuk édesapammal beszéltem, elkezdi számon kérni, hogy hát ő vele is beszéltem, akkor vele miért nem? Megőrült? Vagy mi történhetett?

2020. aug. 13. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Eddig ez nem volt, van valami változás valamelyikőtök életében?
2020. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az övében ott van a menopauza. Nálunk sok minden nem változott.
2020. aug. 14. 00:22
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Mond neki, hogy a kontrollért fizetnie kell. Szedj tőle rendszeres sápot érte
2020. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnő megjelenéséhez képest mikor kezdte ezt anyukád? Van testvéred? Olyan esetben láttam hasonlót, amikor egy fia volt a néninek, és annak friss kapcsolata. A néni úgy reagált, mintha kitúrták volna őt, a tőle kapott karácsonyi pulcsit kellett hordani a barátnővel vett ruhák helyett, megsértődött, ha nem így volt. A lány nem bírta és lelépett, mielőtt a fiú változtatott volna. Következő kapcsolatát már be sem mutatta otthon, csak eljegyzés után.
2020. aug. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyke gyerek vagy, akkor az a valószínű, hogy édesanyádban most tudatosult csak, hogy te is éled a saját életedet, és nem ő a legfontosabb nő már az életedben. Csak annyit tudsz tenni, hogy minél hamarabb tudatosítod benne, hogy nem uralhatja az életedet a kénye-kedve szerint. Mondd meg neki, hogy mondjuk vasárnap szívesen ebéedlnétek vele együtt családilag, egyébként meg jelölj ki heti két időpontot mondjuk, amikor telefonon felhívod, más esetben viszont éreztesd vele, hogy a munkád és a magánéleted miatt nem tudsz állandóan csak vele foglalkozni. Először rosszul fog neki esni, de aztán rájön majd ő is, hogy egy harmincéves férfit nem lehet már gyerekként kezelni.
2020. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel. Ne hagyd, hogy rád telepedjen. Előbb-utóbb le fog lépni a barátnőd, mert megunja, hogy anyuci folyton a nyakadban liheg.

Tisztázd magadban, neked mi fér bele. Ha heti egy látogatás és 2 naponta telefon, akkor kezd el ehhez tartani magad. Ha csak 2 hetente látogatnád meg, akkor csináld úgy. Ha hív, akkor vedd fel, hogy tudja, minden rendben és mondd, hogy most nem érsz rá. Ha nem veszed fel, akkor elkezd majd parázni és hívogatni fog.

2020. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!