Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van sok olyan szülő,...

Miért van sok olyan szülő, aki 20 felett is szigorúan fogja a gyerekét és kontrollálja, vagy nyomoz, kutat utána?

Figyelt kérdés

Esetleg rosszabb.


Szerintem ennyi idősen már úgyis mindegy és csak ront a helyzeten.


Főkeg anyukáktól látom ezt, már már betegesen.


2018. júl. 6. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

3 opció van az én tapasztalataim alapján: 1. Az anya beteg

2. Anya nehezen fogja fel hogy a gyereke felnőtt

3. A gyerek gyerekesen viselkedik úgymond nem érdemli ki hogy felnőttként kezeljék.

2018. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A akit én ismerek a lány kitűnő tanuló, talpraesett, mintagyerek volt. Nem mellesleg szép és bomlottak utána a pasik.


Az anyja folyamat gyanusítgatta, hogy ott akarja hagyni az iskolát, biztos gyereket csinált, drogozik, cigizik stb. Full alaptalanul. Még egy félszem fájdalomcsillapítót is annak nézett.


Idegileg eléggé tönkretette. Meg sajnálta tőle, hogy fiatal.

2018. júl. 6. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen ez az első pontom hogy az anya beteg mentálisan, mert az ilyen biztos hogy az. Sajnálom szerény lányt de remélhetőleg jobb élete lett/lesz miután elszakadt ebből a közegből.
2018. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A pláne amikor két egyes miatt pszichiáterhez vitte...

Meg olyan is volt, hogy altatót kevert az italába, mert lebukott vele másnap.


Szomszédaim, most úgy tudom épp otthagyja az egyetemet.

2018. júl. 6. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert a nők ilyenek 70 % ban,kutatnak a kapcsolatukban a gyerekük után is,egyrészt önbazalma semmi,életcélja semmi ezért indaként fonodik hol egy pasira hol a gyerekre..
2018. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Micur34 ***** válasza:
75%
Nem bízik magába.. Mármint az ő 20 éves énjébe és ezért. Tudja, hogy ő akkor miket csinált és hogyan ezért kutat nehogy beleszaladjon a gyerek is, de szerintem egy őszinte beszélgetés néha többet ér.
2018. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

A többiek már leírták, de az biztos, ha ez a lány saját lábra áll és van egy csöpp esze, megszakít vele minden kapcsolatot.

Addig ne szüljön, ha esetleg hosszú távon tervezi.

2018. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

20 év felett felnőtt ember, ha nem tetszik az otthoni rendszer, költözés :)


Anyuka hülye, ez tény, de Ő NEM fog változni, lehet nyavikolni a 22 éves FELNŐTT gyereknek, akkor sem, és akkor is kutatni, meg tiltani fog.


A FELNŐTT gyerek ellenben elmehet a szar szituációból, csak ahhoz ki kell lépni a kényelmes lakásból.

2018. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!