Hogy kellene reagálnom?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy nem rég vásároltunk házat amely majd az otthonunk lesz a férjemmel. Az én szüleim még nem látták..pedig hívtuk őket..de nem jöttek mert, hogy szerintuk távol van (50km) és én nem hurcolom őket A-bol B-be.. most a költözés előtt állunk... Kotelessegem lenne hurcolni őket vagy egy szülő annyit megtehet hogy eljön megnézni a gyereknél házát...?
2020. aug. 19. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a világ végére is elmennék, ha a gyerekem kérné. 50km? Ne vicceljünk már...
2020. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Hat ha ilyenek, akkor miutan bekoltoztem es szepen minden mukodik a hazunkban akkor egyszer rendeznek egy lakasavatot (amolyan rokonoknakszantat) es akkor egyetlen egyszer elhoznam a szuleimet autoval.

Amugy nem lehet, hogy a virustol tartanak es azert nem akarnak busszal vagy massal utazni. Vagy soherek ha van kocsijuk es a benzint nem akarjak fizetni?

Mindenesetre nem sertodnek meg ha nem akarna jonni nezegetni egy meg ures hazat vagy lakast. Nalunk bekoltozes e sberendezkedes utan szoktak jonni a rokonok egy lakasavato ebedre vagy sutizesre. Persze nalunk a szulok segitettek a koltozeskor de maguktol.


Egy alkalommal vinnem el oket. Utana soha tobbet a te helyedben.

2020. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez sok mindentől függ...mennyi idősek a szüleid? Lehet, megterhelő ez a táv, azért ez kb 1-1,5 óra és ez ugye duplàn. Tömegközlekedéssel is fárasztó ez már. Mi ilyen esetben hoztuk-vittük a szülőket igen.
2020. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sem a vírusról sem a korukrol nincs szó..a ház pedig már be van rendezve ...
2020. aug. 19. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Őket sem értem, mert 50 km nem a világ vége, de az is érdekes ahogy fogalmazol, hogy nem "hurcolod" őket.

Gondolom nem volt felhőtlen a kapcsolatotok ezelőtt sem.

Egyébként nem, abszolút nem kötelességed "hurcolni" őket, de nekik sem kötelességük megnézni a házat, csak ha érdekli őket és szeretnék látni.

2020. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha csak nem nagyon idősek vagy betegek miért hurcolnád őket ?

Úgy néz ki nem érdekled őket...

Nekem a nyugdíjas nagyim is eljött busszal többször is megnezni a lakast segíteni amiben tudott mondván ő ugyis ingyen jeggyel tud utazni mint kocsikázni érte.

Ha nem érdekled őket ne erőltesd tudom nehéz de ez van...

2020. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a férjeddel van bajuk?
2020. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!