Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellett volna reagálnom...

Mit kellett volna reagálnom ezen feltételezésre?

Figyelt kérdés

24éves lány vagyok, apummal ma a különköltözési szándékomró beszélgettünk.

Végül összevitatkoztunk, mivel közölte hogy ő nem tud másra gondolni, csak arra hogy -mivel itthon megvan mindenem- azért akarok külön menni, mert egyéjszakás kapcsolatokat akarok kialakítani, amit itthon nem tehetek meg.


Mondanom sem kell, mennyire sértő és ,megalázó volt ezek a feltételezés a saját apámtól.

Tekintve,hogy nem olyan régen léptem ki egy 2éves párkapcsolatból, melyben igencsak sérültem lelkileg.


2016. nov. 1. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hat ez bizony szep.....En nem is tudom mit reagaltam vna ra. Mikor az en faterom hozzam vagta hogy ,,nem kell laragadni az elso pasinal aki megdug,, ott hagytam a francba, es ket eve nem allok vele szoba.
2016. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

azigen, a Te faterod is tud alkotni akkor

De amit Ő mondott neked, az még mindig felfogható úgy,hogy "vigasztalni" akart hogy az élet megy tovább

2016. nov. 1. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Megértem, hogy ebben a lelkiállapotban fájt ez a mondat, szerintem nem sértésnek szánta, csak nehezen enged el. Annyit reagáltam volna, hogy ha erre van igényed, akkor már eddig is megtehetted volna, függetlenül attól, hogy hol laksz. Attól, hogy önálló életet kezdesz, még ugyanúgy fogod szeretni, akkor is a lánya maradsz - valami ilyesmivel nyugtasd meg. Szerintem most ő is sértve érzi magát (persze nem jogosan), hogy neked nem jó az az otthon, amit ő nyújt.
2016. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Az én apukám is mindenféle hülyeséget összehord, ha ideges. Sosem tudtam, hogy mennyit gondol belőle komolyan, de tudom, hogyha hajnali háromkor felhívom, hogy összejöttem egy sráccal felületem egy repülőre és most épp Franciországban vagyok pénz nélkül az utca közepén, akkor beülne a kocsiba kimenne a repülőtérre és megpróbálna az első repcsivel utánam jönni. És csak mikor megvan a lefoglalt repjegy és kifizetett nekem egy szállodát két-három napra, hogy legyen hol aludnom és kint lenne a repülőtéren, akkor hívna fel és kezdene velem ordítani, hogy hogyan lehettem ilyen hülye és adna legalább 20 év szobafogságot (külön élek és dolgozok).


Te tudod, hogy milyen a kapcsolatod apukáddal és meg tudod-e neki bocsájtani. Szerintem ahogy egyre idősebbek, egyre nagyobb baromságokat állítanak, mert félnek attól, hogy bajod esik és szeretnének a közelben tartani. Meg kell próbálni átsiklani felette és megmagyarázni, hogy nem lesznek egyéjszakás kapcsolataid azért mert elköltözöl, hiszen otthon is pont ugyan olyan jól meg tudnád oldani.

2016. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

biztos fura neki,hogy 2 éves kapcsolatod után költözöl külön. mert ugye általában akkor szoktak elköltözni otthonról,ha párral költöznek össze. (főleg itthon,ahol 1 fizuból nehéz kivenni albit)

szerintem engedd el a füled mellett. csak nehéz elfogadnia szerintem,hogy külön költözöl

2016. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi nektek :)
2016. nov. 1. 15:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem apád féltékeny :(

Meg magából indul ki :)))

Egyébként meg mi köze hozzá, hogy te 24 évesen 1 éjszakára lefekszel valakivel?? Akár otthon is!

De az is gáz, hogy tudva előző kapcsolatod és ismerve a lányát, ilyen sértegetéseket ad!

2016. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"biztos fura neki,hogy 2 éves kapcsolatod után költözöl külön. mert ugye általában akkor szoktak elköltözni otthonról,ha párral költöznek össze."


semmi fura nincs ebben... én alig ismerek olyat, aki párjával költözött volna külön, a legtöbben az egyetem vagy meló miatt.

2016. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem utólag mondd meg apádnak, hogy azért mész el, hogy ne kelljen ilyen sértő megjegyzéseket hallgatni tőle.

Egyébként, ha ilyet tételez föl rólad, akkor álljon a tükör elé és köpje szembe magát, hisz az ő nevelése vagy.

2016. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok :D Nem vigasztalni akart. azt akarta, hogy szakitsak a sraccal :)
2016. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!