Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Fidesz szavazók elítélik a...

A Fidesz szavazók elítélik a 2006os rendőri túlkapásokat, de a Fehéroroszországban a rendőri brutalitást nem? Nem ellentmondásos?

Figyelt kérdés

Nem kicsit ellentmondásos, eddig 2006 meg Gyurcsányozás ment, most meg egyes Fidesz szavazók ellentmondva eddigi elveiknek védik a durva Belarusz rendőri fellépést? Olvastam néhány Fidesz kommentelőt, aki képes volt olyat írni, hogy a hazai ellenzéki tüntetőkkel szemben úgy lépjen fel a rendőrség, mint Fehéroroszországban a tüntetők ellen, hogy lehet ilyet kívánni?


Írták, hogy Belaruszban csürhék csinálták, 2006-ban nem?


De akkor 2006-ban miért volt más a véleményük? Ez szemforgatás a javából, én 2006ot és a Belarusz rendőri brutalitást is elítélem!



2020. aug. 15. 00:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Az a betűt véletlen írtam bele a kérdésbe. A nélkül.


Mi ez az ellentmondás egyes Fidesz szavazóknál?

2020. aug. 15. 00:45
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Gyurcsány a fideszes csőcseléket verette szét Lukasenko nem.
2020. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Már a belgrádi tüntetésekkor is látni lehetett, hogy a jó viszony számít és Gyurcsánynak felhánytorgatják, de másnak természetesen csinálja, nem szólalnak fel ellene.
2020. aug. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ellentmondás, csak te akarod a logikát belekeverni a politikába, ahol annak semmi helye nincs. Ha mások ütnek minket, az rossz (2006-os események), ha mi ütünk másokat, az teljesen helyénvaló és szükségszerű (Fehéroroszország).
2020. aug. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Képzeld, nekem megannyi Fideszes ismerősöm is azt mondja hogy élve meg kellene kövezni ezt a szarházit.
2020. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Magyarországon, ha egy politikus ellentmond saját magának az ma már teljesen természetes. Megvan mit kell mondani, kérdés nincs, nem is lehet.


Röviden, ha baráti diktátor csinálja akkor az nem baj.

2020. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ami távol van, nem érinti az embert, arról mindenki másként vélekedik.
2020. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én fideszes vagyok, de nem védem
2020. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Azért a fidesz szavazókat ne azonosítsuk a fidesszel, nem értenek mindenben egyet. Sajnos a fidesz tud olyan tehetségesen politizálni (ami elsősorban kommunikáció náluk), hogy a bicskanyitogató megnyilvánulásaik ellenére is kellő számú embert maguk mögött tudnak. Persze ebben az ellenzékünknek is megvan a maga szerepe, de leginkább a magyarok demokráciához való éretlen hozzáállása. Szerintem e tekintetben még a románokra is felnézhetnénk.
2020. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
A fidesz céljai, kijelentései alapvetően is tele vannak ellentmondással, mert egy demagóg párt. Schmidt mária hülyének tetteti magát a Bayer showban erre Viktor: "aki szerint a klímaváltozás egy kommunista trükk az nem normális". Mára pedig már párton belüli egyet nem értések is vannak. Orban szerint a magyar eü az egyik legjobb (ami igaz ha az afrikai országokkal hasonlítjuk össze) Matolcsy szerint pedig azonnal tenni kéne valamit. Persze a fidesz szavazó M1-et néz és Kossuth rádiót hallogat ahol erről nem esik szó. A másik meg az hogy sokszor ki akarják magyarázni ezeket a logikai ellentéteket. Találkoztam már ilyennel személyesen is.
2020. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!