Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos anyám felháborodása?

Jogos anyám felháborodása?

Figyelt kérdés

Anyukámnak kozmetikája van.

Egyebek mellett vállal sminkeléseket, gyantázást, arctisztitást, van szoli is, stb...


Én 18/F és két testvérem 17/F és 20/L gyakran járunk be hozzá besegiteni.

Pl recepciózni, telhivásokat fogadni, feltakaritani, szóval ilyen apróbb segitségek, lánytesómra komolyabb munkákat is rábiz, mivel lehet hogy ő ezt fogja továbbvinni, de jelenleg egyetemre jár.


Én és az öcsém rendszeresen járunk szolizni.

Más szolgáltatást azonban nem veszünk igénybe. (persze a szoli is ingyen van nekünk)


A besegitésekért egyébként zsebpénzt kapunk.


Egyik nap a barátnőm kérésére elmentem gyantáztatni az intim területet.

Kinosnak éreztem volna ha anyumhoz mentem volna evvel, vagy a nővéremhez, harmadik opció pedig anyum húga lett volna.


Ezért inkább az egyik konkurens kozmetikába mentem el.

Minden szép és jó volt/lett, tesómnak emlitettem, aki végül szintén el ment, mert hogy ő eddig is akart volna, csak nagyon parázott, hogy nem e fog neki fájni.


Ez volt hétfőn hogy ő is elment.


Kedden anyukám nagyon kiakadt rá hogy mit képzel magáról, merthogy megtalálta a blokkot, és totál kiakadt hogy hogy mehetett el a konkurenciához.


Végül azt is megtudta hogy én is voltam.


Értem én azt hogy ő is evvel foglakozik, de nekem kinos lett volna, ha ő gyantáz, szerintetek? :)



2020. aug. 22. 14:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen megértelek én se mentem volna a saját anyámhoz. Szerintem ha ezt így elmondod neki meg kell értenie, nincs ebben semmi gáz.
2020. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

Mond meg neki!xD

Én se hagynám felnőtt fejjel, hogy anyám matasson a lábaim között.

2020. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
29%

A helyzet vicces, de van komoly oldala is. Feltételezem egy kissebb faluban laktok, ha te "átmentél a konkurenciához". Nem lehet túl sok kozmetika a környéken.


Ebben az esetben üzletileg tényleg érdekesen veheti ki magát a helyzet, hogy egyszercsak megjelenik Józsi néninél a konkurencia főnökének a fia farokszőrt gyantáztatni. Azért írom így mert minél naturálisabb annál viccesebb és furcsább. Nem mondom, hogy veszélyezteti anyád üzletét, de nem feltétlenül tesz jót neki. Miért nem mentél messzebb? Miért a közvetlen "konkurenciához" mentél el?

2020. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Neki az a legnagyobb problémája hogy ketten 25ezret elköltöttünk erre, miközben ő ingyen megcsinálta volna nekünk.
2020. aug. 22. 14:52
 5/32 A kérdező kommentje:

Több kozmetikai is van, de anyumén kivül csak 2 vállal intimet is.


Nem kis falu, inkább kis város.

2020. aug. 22. 14:53
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Nektek van igazatok. Anyud majd lenyugszik
2020. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk anyud látta elégszer, amíg pelenkázott titeket, ő emiatt nem érti nyilván, hogy miért kellemetlen neked. Próbáld neki erről az oldalról elmagyarázni a dolgot, és biztosan el fogja fogadni.
2020. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Hát nekem totál ciki lett volna, hogy majd egy órán át nézzen igy.


Plussz gyantázás közben merevedésem is volt, még az hiányzott volna, hogy anyám lásson igy is :O

2020. aug. 22. 15:03
 9/32 anonim ***** válasza:
28%

8


gyantázás közben merevedés? azt hogy hoztad össze? És amíg kenegette a lány a gyantát rajtad, szépen megfogta a merev farkadat és tartotta a kezével? Vagy ezt hogy kell elképzelni?

2020. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha kiakadna ha nem, én se hagynám, hogy anyám, nagynéném, tesóm gyantázza a farkamat.
2020. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!