Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos anyám felháborodása?

Jogos anyám felháborodása?

Figyelt kérdés

Anyukámnak kozmetikája van.

Egyebek mellett vállal sminkeléseket, gyantázást, arctisztitást, van szoli is, stb...


Én 18/F és két testvérem 17/F és 20/L gyakran járunk be hozzá besegiteni.

Pl recepciózni, telhivásokat fogadni, feltakaritani, szóval ilyen apróbb segitségek, lánytesómra komolyabb munkákat is rábiz, mivel lehet hogy ő ezt fogja továbbvinni, de jelenleg egyetemre jár.


Én és az öcsém rendszeresen járunk szolizni.

Más szolgáltatást azonban nem veszünk igénybe. (persze a szoli is ingyen van nekünk)


A besegitésekért egyébként zsebpénzt kapunk.


Egyik nap a barátnőm kérésére elmentem gyantáztatni az intim területet.

Kinosnak éreztem volna ha anyumhoz mentem volna evvel, vagy a nővéremhez, harmadik opció pedig anyum húga lett volna.


Ezért inkább az egyik konkurens kozmetikába mentem el.

Minden szép és jó volt/lett, tesómnak emlitettem, aki végül szintén el ment, mert hogy ő eddig is akart volna, csak nagyon parázott, hogy nem e fog neki fájni.


Ez volt hétfőn hogy ő is elment.


Kedden anyukám nagyon kiakadt rá hogy mit képzel magáról, merthogy megtalálta a blokkot, és totál kiakadt hogy hogy mehetett el a konkurenciához.


Végül azt is megtudta hogy én is voltam.


Értem én azt hogy ő is evvel foglakozik, de nekem kinos lett volna, ha ő gyantáz, szerintetek? :)



2020. aug. 22. 14:42
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Szeméremdomb gyanta közben nem volt semmi, ezután jött a farok alsó részén, itt már éreztem hogy gond lesz, de amikor a herezacskóhoz ért, megtörtént a merevedés.


A csaj csak annyit mondott hogy semmi gond, sokszor előfordul.

Annyira azért nem volt kinos.

2020. aug. 22. 15:07
 12/32 anonim ***** válasza:
6%

11


de jól nézett ki? Komolyan érdekel, hogy nem volt semmi összenézés, vagy szikra? Baromi érdekes ez a helyzet.

2020. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
9-es simán összejöhetett akár csak a matatástól is hogy merevedése lett, nekem még buszon is volt a rezgéstől :D egyáltalán nem furcsa.
2020. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

12


Nem volt, ő a dolgát végezte, én meg nem is nagyon társalogtam vele.


Mikor megmerevedett, a farokhoz már nem is kellett hogy hozzáérjen, áttért a fenék belső ivre és a comb felső részére, hogy utoljára hagyjuk a zacsit.

2020. aug. 22. 15:11
 15/32 anonim ***** válasza:
96%

"Mondjuk anyud látta elégszer, amíg pelenkázott titeket, ő emiatt nem érti nyilván, hogy miért kellemetlen neked."


Aki nem érti, mi a különbség egy csecsemö pelekázása meg egy felnött férfi intimgyantázása közt, azzal igen nagy bajok vannak!

2020. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
89%
Én anyádat nem értem, szerintem normális szülő látni se akarja a gyereke nemi szervét, nem hogy még gyantázni...
2020. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%

Sok függ attól, hogy a családotokban milyenek az elfogadott (bevett) viselkedési formák.

Anyukád természetesnek vetet volna, hogy ő (vagy más, ha nem egyedül viszi az üzletet) gyantázzon. Te viszont szégyellted volna magad előtte.

Mindkettőtöket megértem, de anyukád belenyugodhatott volna a történtekbe.

2020. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
20%
Én azt nem értem amúgy, hogy miért nem lehetett otthon 5 perc alatt lekapni borotvával:D
2020. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
8%
Rosszul csináltad. Én a helyedben ugyanúgy anyámhoz mentem volna. Ő a saját anyád látott már téged meztelenül meg minden. Baromira egyszerű ezen túl lépni, ha egyszer eltörik a kezed vagy megsérülsz és nem tudsz magadtól fürdeni, akkor anyud fog neked segíteni és akkor ugyanúgy látni fogja a farkadat. Vagy te fizetni fogsz mindig egy ápolónőnek, hogy fürdessen meg? Mert sztem nem. Máskor nyugodtan menjél anyádhoz legalább ingyen lesz és nem kell szégyenlősködni. Teljesen természetes, ha feláll közben.
2020. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
25%
Miért tartottad meg a "blokkot"? Nem nyugta volt az? Fel volt tüntetve, hogy "intimgyanta"?
2020. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!