Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos anyám felháborodása?

Jogos anyám felháborodása?

Figyelt kérdés

Anyukámnak kozmetikája van.

Egyebek mellett vállal sminkeléseket, gyantázást, arctisztitást, van szoli is, stb...


Én 18/F és két testvérem 17/F és 20/L gyakran járunk be hozzá besegiteni.

Pl recepciózni, telhivásokat fogadni, feltakaritani, szóval ilyen apróbb segitségek, lánytesómra komolyabb munkákat is rábiz, mivel lehet hogy ő ezt fogja továbbvinni, de jelenleg egyetemre jár.


Én és az öcsém rendszeresen járunk szolizni.

Más szolgáltatást azonban nem veszünk igénybe. (persze a szoli is ingyen van nekünk)


A besegitésekért egyébként zsebpénzt kapunk.


Egyik nap a barátnőm kérésére elmentem gyantáztatni az intim területet.

Kinosnak éreztem volna ha anyumhoz mentem volna evvel, vagy a nővéremhez, harmadik opció pedig anyum húga lett volna.


Ezért inkább az egyik konkurens kozmetikába mentem el.

Minden szép és jó volt/lett, tesómnak emlitettem, aki végül szintén el ment, mert hogy ő eddig is akart volna, csak nagyon parázott, hogy nem e fog neki fájni.


Ez volt hétfőn hogy ő is elment.


Kedden anyukám nagyon kiakadt rá hogy mit képzel magáról, merthogy megtalálta a blokkot, és totál kiakadt hogy hogy mehetett el a konkurenciához.


Végül azt is megtudta hogy én is voltam.


Értem én azt hogy ő is evvel foglakozik, de nekem kinos lett volna, ha ő gyantáz, szerintetek? :)



2020. aug. 22. 14:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen megértelek. Ennyi idősen meztelenül mutatkozni se akartam már anyukám előtt, nemhogy hozzám érjen alul.


Tesód mi a fészkes fenének őrizgette azt a rohadt blokkot? Én már csak azért is elővigyázatosabb lettem volna, mert nem akartam volna, hogy anyukám tudja, hogy ott gyantáztatom magam (még ha ő nem is kozmetikus). Igaz, a tesómmal se beszéltem volna erről. Szerintem itt követtél el hibát: az, hogy te intim gyantán voltál, az barátnőd és a te titkod kellett volna, hogy maradjon. Ha tesód el akar menni, az meg legyen az ő titka.


Anyukádat meg hagyjad. Majd lehiggad. Mindenesetre, ha legközelebb elmész, a barátnődön kívül ne beszélj róla senkinek.

2020. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Dávid86 válasza:
Teljesen megértelek én is. Nálunk is hasonló, és nem mutogatom magam, bár nem is kozmetikus az anyám. Régebben gyantáztattam, jelenleg véglegesen el van távolítva, és semelyik rokonom sem tud róla. Ennyi.
2020. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!