Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az írásról? (link a megjegyzésben)

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 25. 20:44
1 2
 1/18 anonim válasza:
50%
Te egy egyedülálló, szerelemre vágyó apa lennél?
2020. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Huh .....hogy én hányszor, de hányszor szerettem volna ilyesmit kiírni magamból egyedülálló anyukaként...
2020. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Az a véleményem, hogy ezt biztosan nem egy férfi írta 🤣
2020. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Végig se bírtam olvasni, de osztom a hármas véleményét.😂
2020. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Az a véleményem, hogy ilyen stílusban, ilyen szöveget férfi nem ír és az a tapasztalatom, hogy a férfiak többsége nem így viselkedik, ez csak egy női álmodozás.
2020. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Az a véleményem, hogy ez egy komolytalan vicc. Komolytalan, mert süt a szövegről, hogy ezt egy nő írta, férfinak kiadva magát. Innentől kezdve átmegy viccbe, mert egy nő nem tud férfi fejjel gondolkodni, és végigolvasva tényleg így van.
2020. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok apa, sőt férfi se, de valahogy nekem is az volt az első reakcióm hogy férfi nem írna ilyet. Sőt megmondom őszintén nekem kicsit ez az elvált anyuka stílus jön le belőle amit sokszor itt is tapasztalok, miszerint az apának nincs joga új életet kezdeni
2020. aug. 25. 21:29
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nemhogy nem férfi írta, de nem is felnőtt, érett nő. Ez egy tinilány, vagy egy huszonpáréves fiatal nő írása lehet, akit megkértek, hogy írjon valami szépet az oldalra, amitől szerinte néhány naív, buta nő (khm...akik az oldal célközönségei...) kicsit a bugyijába nyúl vagy elérzékenyül. Ő meg az éretlen kis lelkével ezt gondolta ideális írásnak.
2020. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Az én tippjeim: vagy az a helyzet, amit a 8-as is írt, vagy még az jutott róla eszembe, hogy egy elvált anyuka, aki fél, hogy a pasija talál egy új nőt, és amiatt majd nem fogja minden hétvégén magával vinni a srácokat, vagy elfelejti időben fizetni a gyerektartást.
2020. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy pont azért küldtem be ide, mivel itt elvált apukák is meg szoktak jelenni, mondom kíváncsi lennék mi a véleményük
2020. aug. 25. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!