Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az írásról? (link a megjegyzésben)

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 25. 20:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Szeritem ez egy elvált anyuka vágyálma az ideális elvált apukáról. Még ha vannak is olyan apák, akik kb így viselkednek, így éreznek, akkor sem fogják ezt így még magukban sem megfogalmazni, nemhogy ilyen módon leírni.
2020. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez valami romantikus tinilány wattpad-szintű 'könyve'.
2020. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem sem ferfi irta.

Szerintem egy ferfi agya teljesen maskent van bekapcsolva, inkabb egy no gondolkodasmodjara vall a cikk. Persze biztos van kivetel, de azert a nagy atlagot nem igy kepzelem el.


Amigy a legelso gondolatom az volt, hogy a leirtak alapjan semmifelekeppen nem kezdenek gyerekes ferfival.

2020. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13as, a cikknél sokan ugyanezt írták. Amúgy kicsit úgy tűnik mintha ezzel az lenne a cél hogy elijesszék a nőket a gyerekes pasiktól
2020. aug. 25. 22:09
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
Hol lehet latni a cikk kommentjeit?
2020. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha rákeresel facebookon a She.hu-ra és legörgetsz a cikkig ott látni fogod. Sajnos úgy nem tudom belinkelni
2020. aug. 25. 22:16
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az a véleményem, hogy ezt biztosan nem egy férfi írta 🤣"


Pont ez jutott eszembe, amikor elolvastam a cikket. Ezt egy első feleség fogalmazta meg, intő jelként a gyerekes elvált pasikra pályázó nőknek.

2020. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Uhh, most látom, ezt többen írtátok itt (előző voltam.)
2020. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!