Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem tudom szívből felköszön...

Ha nem tudom szívből felköszönteni apát a születésnapján, akkor ne tegyem vagy inkább játszam meg magam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy, nem tudok hozzá odamenni és felköszönteni. Tudom, hogy ez nagyon rosszul eshet neki, de mégis mit tegyek? Vegyek fel egy kényszer mosolyt és úgy köszöntsem fel vagy ha nem szívből jön akkor inkább ne ?

2020. aug. 25. 22:36
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp köszöntsd fel
Ne, mert érezni fogja, hogy csak “muszájból” teszed
55 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem tudod?
2020. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy rosszabbul esne neki, ha egyáltalán nem köszöntenéd fel.
2020. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszöntsd fel! Nem tudom miért érzel így, de nem érdemes még ezzal is mélyíteni.
2020. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajod vele hogy nem tudod? Felkelsz reggel, amikor találkozol vele, jó reggelt apa, boldog születésnapot! Nem kell túljátszani, ennyi az egész. Ezt azzal is megtenném akit utálok, minden gond nélkül.


Ha nem tudsz néha jó képet vágni a rossz dolgokhoz is, bajban leszel az életben.

2020. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért nem megy?
2020. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Travis83 ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy bár a te napod nem lesz tőle jobb, az övé még az lehet. Nem mindig tudunk tiszta szívből cselekedni, de attól még lehet jót tenni. ;)
2020. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!