Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anya valószinüle...

Mit tegyek ha anya valószinüleg megcsalja apát?

Figyelt kérdés

Szóval anya már jó pár hónapja hát nem tudom máshogy mondani szóval iszonyatosan bunkón viselkedik az egész családdal. Folyamatosan rosszkedvű és mindig olyanokat mond hogy utál dolgozni meg utál itthon lenni meg hasonlók. Már jó ideje nem hajlandó beszélni apával csak rajtam keresztül üzenget.Nem hajlandó leülni apával egy asztalhoz és nem hajlandó abból enni amit apa főzött (csak akkor ha senki nem látja). Igen nálunk apa főz mert anya évek óta nem hajlandó főzni mert azt is utál és újjabban már takaritani se takarít szóval majdnem teljes mértékben át kellet vennem a háztartást mert apa sem ér rá mindig munka mellet ezért sokszor én főzök és takarítok és figyelek a testvéreimre. Anya most hogy újra dolgozik (eddig gyesen volt) sokszor nagyon későn jön haza pedig nem a munkahelyén van mert egy helyen dolgozik apával és apa látja hogy mikor van szolgálatban és mikor nem szóval az a lényeg hogy nem túlórázni van hanem nem todom hol, de apának nem gyanus de nekem nagyon mert már többször is láttam hogy messengeren irogat valami csávóval és láttam hogy olyanokat írnak hogy "hiányzol" meg "akarlak mikor érsz rá?". Szóval attol tartok megcsalja apát de nem tudom mit csináljak nem merek beszélni se anyával se apával, van egy 13éves tesóm de neki sem akarok szólni mert nem akarom hogy aggodjon. Tenni akarok valamit mert engem már nem is érdekel két évet még kihúzok bárhogy is de van 3 tesóm egy 13éves egy 6 éves és egy 3 éves nekik azért nem mindegy hogy nőnek fel.

16L

( bocsánat a helyesírási hibákért)



2018. szept. 9. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
És mi van, ha azért bunkó apáddal, mert az megcsalta?
2018. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Nyugodtan rákérdezhetsz illetve elmondhatod az aggodalmaidat, csak ne azzal kezdd, hogy letámadod, hogy megcsalod apát! Megjegyzem: hogy és mért látod te, hogy mit levelezik messengeren? Hogy kerülsz te az ő fiókjába? Azt ne mondd, hogy nyitvahagyta, aki ilyeneket írogat, az nem hagyja nyitva! Egy családanya felelős a családjáért, nem azt csinál, amit akar. Nem biztos, hogy bevallja, könnyen lehet, hogy elzavar a kérdéseddel, de akkor legalább tettél valamit, és nem csak magadat izgattad. Konfliktuskezelést kéne tanulniuk, mert magától biztos, hogy nem oldódik meg. Ha meg reménytelenül nem szereti már apukádat, akkor szét kell menniük, mert ennek a nem funkcionáló családnak így nincs értelme.
2018. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
komolyan, most jobb ha ÍGY maradnak együtt? állandó rosszkedvben felnőni egy érzelemmentes hisztis, pics..val? én speciel örömtáncot lejtettem amikor a szüleim elváltak, mert jobb békében élni mint egy állandó hideg környezetben lenni. Közöld apáddal aztán oldják meg, lehetőleg inkább váljanak el, mert ez minden csak nem szerelem.
2018. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

Szóval utálod a négygyerekes anyádat és kutakodsz utána.

Elég szomorú. Most kezdett dolgozni, húz a munkahelyén, otthon is, te meg ásod alattuk a talajt - ahelyett, hogy segítenél.

Állj a tükör elé, és tedd meg, amit kell.

2018. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos a legtöbb nő félrelép, persze a szerencsétlen férjét okolja ezért is.

Nálunk a cégnél is szinte sportot űznek a pasizásból a meglett családanyák is, azután fennhangon dicsekednek egymásnak.

2018. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%

Ha elválnak, abból te sokat nem nyersz

Majd diákmunkázol

2018. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4. válaszoló fogalmad sincs mennyit segítek otthon de ha tudni akarod elég sok mindenben segítek itthon
2018. szept. 9. 19:35
 8/13 A kérdező kommentje:
nem kutakodtam anyukám után csak odaadta a telefonját hogy frissitsem és akkor jött egy olyan üzenet amit nem kellet volna látnom
2018. szept. 9. 19:39
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
hazudsz is... na, szerintem ne ugass bele a szüleid életébe -"valószínűleg csalja" - viszont te biztos, hogy becstelen voltál a kutakodás miatt.
2018. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Ezeket mond el apudnak.
2018. szept. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!