Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám egyre furcsább, nem...

Édesanyám egyre furcsább, nem mondja el, de miért?

Figyelt kérdés
Anyám rendkívül kíváncsi rám, de ha vissza kérdezek, akkor már az túl sok. Mindent tudni akar rólam, de semmit nem mond el magáról. Feldob bizonyos témákat, amik furcsa mód közösek véletlenül. Furcsa helyzetek teremtődtek már egy ideje, es egyszerűen nem hajlandó elárulni miért. Egyszerűen bizarr az egész es nem tudom mi tevő legyek. Szerintetek mire vallhat ez a viselkedésmód?

2020. aug. 30. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Amit leírtál, abból semmit nem lehet megmondani, mert semmi konkrét dolgot nem írtál!
2020. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt hiszi talán, hogy te bepasiztál/ homokos vagy/drogozol/bármi, de nem kérdez rá, csak utalgat. Anyám egy időben szintén ezt csinálta, volt, hogy kitalálta, hogy biztosan terhes vagyok. Fárasztó időszak volt.
2020. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Plusz még azt mondta hogy bizalmatlan velem, nem bízik bennem
2020. aug. 30. 19:49
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Telefonod egyéb kütyüd nem túrja?
2020. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Akkor sajnos igazam lesz, valami hülyeséget kitalált rólad és még van róla győződve hogy igaz.
2020. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
"eldob bizonyos témákat, amik furcsa mód közösek véletlenül" Mi ebben a fura?
2020. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4: azt is csak szeretné, de nem tudja

5: az lesz valószínűleg

6: olyan témákat hoz elő, amiket az életben nem mondott el nekem. Vicc nélkül, mar vagy 29 vagyok, de olyan történéseket mond el, amik meg sem történetek,es furcsa mód éppen aktuálisak

2020. aug. 30. 20:05
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
6! ""eldob bizonyos témákat, amik furcsa mód közösek véletlenül" Mi ebben a fura?" Baj van velem? Te azt nem érted, hogy mi ebben a fura? Én meg azt, hogy ennek a mondatnak mi az értelme? Mivel? Mi közös? Mi véletlen?
2020. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagyon értem a dolgot, de nem lehet, hogy valaki kamuzott neki rólad valamit? Meg kéne beszélnetek, mert az ilyesmi nagyon tönkre tud tenni egy kapcsolatot bárkivel, legyen az rokon, barátnő, társ. Hiszen azt sem tudod, mi ellen kéne védekezni. Próbálj meg beszélni vele.
2020. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Pontosíts kérlek, úgy tudunk segíteni.
2020. aug. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!