Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok arra ha a 16...

Mit reagálnátok arra ha a 16 éves lányotok inkább elmenne az apjával és az új barátnőjével étterembe,amikor ti otthon direkt főztök?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 10:56
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Én nem hisztizek csak nem szeretem ha azzal a nővel van mert rossz hatással van rá.
2020. szept. 14. 11:11
 22/25 anonim ***** válasza:

Lehet szarul főzöl.

Ahogy Miss Poppy mondaná a Csengetett Mylordban: "elég volt a szokásos kotyvalékból."

2020. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóval direkt a fejéhez vágod, hogy te kegyeskedtél főzni, hogy zsarold vele? Ja, hát ez aztán baromi jó hatással van rá. Nem vagy te véletlenül rettenetesen irigy?
2020. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Ha tudta a gyerek, hogy főzni fogsz, és úgy ment inkább bele, akkor nem tiszteli a munkát, amit a kajába fektetsz, elbűvölte a pénz meg a puccos körítés, amit az apja tud kínálni úgy, hogy kiszállt a háztartásból.


Ha apuka meg az új nő is tudták, és tudva, hogy a kis csajnál a pénz beszél ajánlották fel, akkor szimplán meg akarják venni a rokonszenvét, meglebegtetve, hogy többet tudnak neki kínálni, mint te. Jópofáskodnak meg nagyvonalúskodnak, de azt nem vállalnák be, hogy velük lakjon, mert azért már többet kéne áldozni heti egyszeri vagy kétszeri lazáskodásnál.


Az én apám is megpróbált lekenyerezni ezzel, csak nálam nem működött.

2020. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Savlekotő ***** válasza:
51%

Én nem hisztizek csak nem szeretem ha azzal a nővel van mert rossz hatással van rá.

Vagy épp fel lélegzik apa és az új nő mellett, ha addig se egy keserű anyuci használja fel a pitiáner játszmájába aki a saját lányát is felhasználná mert ő nem kell,amit totál megértek sok esetben miért lesz valakiből ex....

2021. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!