Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülőknél mikor apukána...

Elvált szülőknél mikor apukának született az új feleségtől gyereke változott valami? Akár gyerek, exfeleség, apuka és új feleseg szemszöge is érdekel.

Figyelt kérdés
Igazából itt arra lennék kíváncsi ki hogyan élte ezt meg. Az exnek mennyire volt megrázó, a gyerek hogy fogadta a kistestvért, háttérbe lett e szorítva utána az új baba miatt, illetve apuka, új feleség szemszögéből az ex nem e kezdett szívózni, a gyerek nem e lett féltékeny, stb
2020. szept. 15. 10:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk nem, anyukának előbb lett új kapcsolata, de 2. Gyerek nem született/születhetett.

Apukának (kevéssel) de később Lett mára már felesége, egy kislány született.

Féltékenység egyik részről sem volt, szülők nem az új felek miatt mentek szét, gyerek egykeként nagyon várta a kistesót.

Szülőpárosok nem járnak Össze piknikezni, jól kijönnek, a gyerek miatt van hogy naponta beszélnek telefonon.

Ehez kellett szerintem egy válás, ami közös megegyezéssel történt, nem volt 3. Fel, és 4 értelemes, gyerek szerető felnőtt ember.

2020. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
16%
Istennek hala miutan az en szuleim elvaltak es faternak addigra voltam gyereke en meg elottem egy masik notol egy lanya es utana lett a kovetkezotol 2 gyereke ezutan en teljesen megszakitottam mindenkivel a kapcsit. En vagyok a 2.gyereke es utanam lett 2 elottem volt 1. Es semmi szuksegem se volt rajuk. Anyagilag semennyire se voltunk rajuk szorulva es en nem is szerettem apamekat. Igy amikor vitt volna el lathatasra azt megkeseritettem neki anno..kb 4-5 evesen aztan ez ritkult es vegul vegre nem talalkoztunk. Semmit se tudok a 3 feltestverrol akik 2 kulonbozo notol vannak. Es ez igy jo. :)
2020. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
Micsoda intelligens ember lehet a 2. hozzászóló...
2020. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
35%

Hat ember gondolkozz mar. Azert lennek unintelligens en..mert megszakitottam apammal es a hozza kotheto verszerinti rokonaimmal minden letezo kapcsit? Biztos en vagyok a hulye mi. Apam bantotta anyukamat es en sose erdekeltem! Es minden mas gyereke sorsa fontos volt neki. Reszerol megdogolhettem volna az utcan is!! Es en vagyok unintelligens?????? Ember.


Meg szep h orulok h anyukam mindent ki tudott fizetni van volt is jo munkaja fizetese es az anyai csalad mellettem! Es igen orulok h sose szorultam apamekra! Es azokkal az allatokkal nem beszelek X eve mert nem erdemli meg egy olyan aki sose segitett. Gyerektartast se fizetett. De az idosebb es fiatalabb gyerekeinek milliokat adott. Nekem havi 10 ezret se az akkori gyerektartast.


Gondolkozz el mielott le untintelligensezel. Okkal nem allok szoba apammal X eve.


#2 voltam.

2020. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

4#2#

Lehet csak arra gondolt, hogy tanulj meg fogalmazni, mert ez az ide okádás kb 11 évesekre SEM jellemző már. :)

2020. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ötös megértette a lényeget, a másik része pedig, hogy nem értem, a másik három gyerekre miért haragszol... Azt egy szóval se mondtam, hogy miért nem állsz apáddal szóba.
2020. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a helyesírásod tényleg kritikán aluli, és nem 1-2 helyesírási hibáról beszélek.

Stilisztikailag pedig szinten botrány.

2020. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
70%

Ez egy TDK -ra lenne ? de mindegy.

Én, mint második feleség fogok neked tudni érdemben hozzászólni, A férjem elvált, Nem miattam sőt/ az előző házasságából mikor elváltak útjaik van egy lánygyerkőc, de ő még csak 6 éves volt, édesanyja soha nem engedte el velünk nyaralni, sőt mi több az anyós is csak 6 hónapos korában érinthette meg az unokáját. előtte távcsővel. Én mikor kiderült h babát várok, a volt feleség kiakadt, a kislány mivel még nem fogta fel szerintem, ő róla nincs infóm. Miután megszületett a közös lányunk, akkor a volt feleség sírógörcsöt kapott, és azt mondta h az ő lánya is. Nem is értettem, mivel ő csalta meg a férjemet, ezt miért kellett. Azóta is beszélő viszonyban van mind a nagylányával, mind a volt feleségével. nem utolsó sorban a nagylánnyal én is. 29 éves a nagylány, a közös lányunk 20 éves. /csak sajnos a nagylány azóta sem tudja h miért is mentek szét.

2020. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
5 voltam amikor a szüleim elváltak és apukámmal maradtam. Anyuék sokáig próbálkoztak de nem jött össze a gyerek, volt vetélés is, később lemondtak róla, elvégre kettőjüknek összesen volt már 3. Apukámnak 11 voltam amikor az új házasságából született egy fia. Nem éreztem magam soha apa részéről háttérbe szorítva, anyu pedig szereti az öcsémet, ergo a volt férjének a fiát. Nem bánta soha, ha áthívtam, amíg otthon laktam ő is volt, hogy jött velem hétvégén anyához, vagy nyári szünetben ott volt egy hetet. Szülinapjára-karácsonyra mindig küld neki ajándékot. 11 év van köztünk, így igen, egész piciként is már jött hozzánk.
2020. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Valaszolok: Mi az h miert haragszom apam elso joval idosebb es az utanam kovetkezo ketto joval fiatalabb gyerekere? Nem tettem ellenuk es ertuk sem semmit. Nem az en gyerekeim de nem is ellensegek. Egyszeruen mikor apammal "szakitottam" :D okkal eleg nyomos okokkal(!) akkor megszakadt a kapcsolatom a 2 akkor anno meg nagyon kicsi gyerekeivel + az idosebb masik gyerekevel. Tehat nem ertem miert az szurodott le h rajuk haragszom!? Megszakadt a kapcsolatom 3 fel"testverrel" ennyi ez nem harag. 2-4voltam..


Gyakori ha valaki az apjaval nem beszel mert mondjuk sose tamogatta mint engem se(!) es emiatt megszakad a kapcsolata azokkal a feltestvereivel akik tartjak a kapcsolatot a kozos apjukkal. Mondjuk nekik mindent kifizetett..nekem soha semmit es sose szamithattam ra erdemben se egy kis torodes. Ergo mit konyorogjek neki meg miert beszelnek vele???


Anyukamek megadtak mindent. Szeretetet is.

2020. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!