Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom előző házasságából...

Párom előző házasságából született kislánya, az exfeleségére emlékeztet engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kislány 4 éves, aranyos, de szófogadatlan és borzasztó hisztis. Ahogyan nő, egyre rosszabb! Ráadásul egyre jobban hasonlít az anyjára. Egyszerűen nem tudom elviselni a kislányt, mikor nálunk van, inkább menekülök. Mindent kisír magának. És elkezdett árulkodni az apjának rólam, ha pl. nem adok oda neki valamit.Mit tennétek a helyemben?

2018. szept. 12. 12:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
A helyedben? Nem kezdenék ki olyan férfival akinek már gyereke van. A lány az apjával jár, akár tetszik akár nem. Beszélj erről a pároddal.
2018. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem kamu a kérdésed, azt is tudom miért írtad ki:D


De akkor játszuk a bohócot:D


Minek kezdesz egy gyermekes férfivel, ha nem bírod elviselni a kisgyermekeket? :D

2018. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
13%
2+ Egyébiránt párja a zokninak van, de nem egy felnőtt embernek. Felnőtt értelmes, nem szirup embernek: társa van.
2018. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
Különben meg a kedves kérdező úgysem fog tudni örökké menekülni a gyerek elől. Hagyd ott a pasit és keress olyat akinek nincs gyereke, azt a szegény kislányt meg hagyd ki a baromságaidból.
2018. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Metionin ***** válasza:
95%
Apuka nem neveli amikor nála van? Le kellene fektetni a szabályokat, elsősorban neki, hiszen az ő gyereke. Vagy mit csinál apa amikor a gyerek hisztizik hogy pl. nem adtál neki csokit ebéd előtt?
2018. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy az anyósodra is hasonlíthatna.
2018. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
30%

Az az ember aki egy 4 éves-tök mindegy kire hasonlító, hogy viselkedő-gyereket utál. Az nem nő, és anyának meg egy nagy rakás szar lesz. Még ha a saját gyerekét majomszeretettel is neveli. Teccik érteni?


Nem nő, nem anya, nem ember és sosem lesz az, akár kinek is hiszi magát valaki, aki a gyermeket, vagy akárki gyermekét utálja.

2018. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

Lépj le, minél előbb!

Mégis minek jöttél össze olyannal, akinek gyereke van?

Ezzel számolni kellett volna.

2018. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
15%

7+ Kérdező a 7-es hozzászólás neked szól, aki ártatlan kisgyermekeket gyűlöl, köpköd rájuk, az anyjukról meg orba-szájba hazudozol, mocskolod úton útfélen őket..


Az csinálja ezt, aki egy emberi hányadék, nulla. Nem hogy nő. Érted?


Történeteket lehet kitalálni, főleg akkor amikor képtelen vagy felfogni, hogy egy vadidegen ember,. hogy tud egy ártatlan kisgyermeket szeretni, törődni vele, és a sajátjának érezni.


Elárulom lehet. Sőt minden olyan nő, akiben egyetlen csöppnyi nőiesség van, az így tud érezni. És nem úgy ahogy te.

2018. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sok nő van ebben a cipőben!! Sajnos én is! 6és fél éves a kislány de valami eszméletlen hisztis! Nekem is pont ennyi idős a lányom. Én nem tolerálom a hisztit se neki sem az enyémnek. Egyformán kapnak lecseszést és dicséretet.. Az én férjem is elfogult és próbálja a hisztit simogatással helyre hozni. Mondtam a férjemnek. Ha suliba jár és kap egy fekete pontot ő meg kifeszítve toporzékol, szerinte mit fognak szólni a gyerekek? Elkezdik piszkálni csúfolni és lelki problémái lesznek! Én bizony próbálom a helyes útra terelni hisz nem tehet róla ha az anya apja elrontotta!! Ő irányítja az anyját, nem eszik semmit csak édességet! Eleinte nagyon nehéz volt nyitnom felé de nagyon szeretem a férjem ezáltal a kislányt is elfogadtam.. Ha szereted a párod ne azt nézd hogy az anyjára hasonlít hanem hogy a párod gyermeke. És próbáld meg a helyes útra terelni.. Én már elértem hogy nem mindig hisztizik már ez is nagy szó!! :) próbálom neki elmagyarázni miért nem szabad és beválik. Sok erőt kitartást!
2018. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!