Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 3 hete vesztettem el a szűzess...

3 hete vesztettem el a szűzességem, védekeztünk a menstruációm is megjött de elvégeztem 1 tesztet... Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Anyukám megtalálta mélyen a szekrényembe és nagyon kiborult, ideges.

16/l



2020. szept. 15. 16:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%
Gyerekek vagytok a szexhez még.
2020. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni, megvárod, amíg lehiggad, addig meg felkészülsz egy alapos fejmosásra.
2020. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Miért csináltál tesztet, ha védekeztetek és megjött?
2020. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
ennyire nem lehetsz ostoba, hogy a pisis tesztet a szekrényed mélyére dugod. pláne, hogy anyád nyilván eddig is turkált utánad
2020. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%

Állj oda kerek perec,és mondd neki

Anyu, ezt elb@$ztam

2020. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%

Védekeztél.

Megjött.

Mindennek ellenére tesztet csináltál.

Amit nem kidobtál, hanem eltetted a szekrénybe.

Neked, nektek még nem való a szex, ahogy #11 mondja. :)

2020. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyádnak tudomásul kell vennie, hogy úgy gondolod, hogy már elég nagy lány vagy ehhez, neked meg azt, hogy ő nem ért ezzel egyet. Hogy kinek van igaza, az más kérdés. Később, ha lehiggadt próbáljatok meg beszélni!

Ne csodálkozz, hogy kiakadt ezen, pláne úgy, hogy azért egy terhességi tesztről az ember feltételezi, hogy olyankor végzik el, amikor reális esély van arra, hogy pozitív lesz az eredménye ;). Mostanság 16 évesen viszonylag kevés lány van fizikailag, szellemileg és anyagilag felkészülve az anyaságra... lehet, hogy anyukád továbbgondolta a dolgot és elképzelte, hogyan menne neked egyszerre a suli és a babázás. A baráti és ismeretségi körömben azt látom, hogy ez még egyetem alatt, félretett pénzzel és segítőkész nagyszülőkkel is kemény menet.

Az egy másik kérdés, hogy anyukád miért matat a szekrényedben és hogy te miért őrizgetted a tesztet. Hehe, mondjuk az egyik barátnőm a nagy sietségben az ágya mögé gyűrte a véres lepedőjét és másnap arra ment haza, hogy az édesanyja épp azt mosta :). Igaz, ő már 19 éves volt ekkor és elég érett gondolkodású.

2020. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
60%

Mindennek ellenére tesztet csináltál.

Amit nem kidobtál, hanem eltetted a szekrénybe.


lehet, hogy tudat alatt gyúrt arra, hogy az anyja megtalálja...

2020. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Este végeztem el a tesztet és másnap akartam kidobni de még kora reggel kopogás nélkül a szobámba kereste az egyik sminkes cuccát amit amúgy már ezerszer atnezett a szobámba..
2020. szept. 15. 17:46
 20/28 anonim ***** válasza:
55%
Anyád hülye... :D Legalább van annyi eszed, hogy tesztet csinálj. Hát ha még ez se mutatja, hogy felelősen gondolkozol, akkor nem értem mit vár még.
2020. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!