Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nevelő apám. Miért ilyen?

Nevelő apám. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Már kozel 3 eve mindig veszekedik velem, es a testvereimmel. 16 eves vagyok es fiu. Olyanokon mint pl hogy atjott a baratnom, kezetmostunk, es leszidott mindket hogy elhasznaltuk az osszes folyekonyszappant. Multkor megmikroztam a tojast, es ezert kaptam buntetest, mert szerinte nem kell a tojast megmikrozni, es hogy en miert csinalok ilyen hulyesegeket. Tegnap talalkozni szerettem volna a 10 eve legjobb haverommal egy orara, felhivtam ot, es nem engedte meg. Mondtam a haveromnak hogy nem engedtek el.. Felmegyek, es beordit a szobamba, h nem kell "papagajoskodni". Enis visszaszolok neki hangosan, mert duhos voltam h egy orara nem talalkozhatunk. Ennyit mondtam "Nem papagajoskodok". Mondta h "gyere ki!". Kimentem, felpattant az agyrol, es megpofozott. Allok tovabb egy helyben, aztan nekilokott erosen az ajto szelenek, es bevertem a fejem. Utana mondta h "lehet elfele menni". Felvettem a cipot es eltekertem mamamhoz. Hivtak este hogy en menjek haza, de nem akartam igy hazamenni. Aztan megzsaroltak mar mindennel, eltiltanak baratnomtol, haveromtol. Kenytelen voltam hazamenni. A monitoromat beutotte neveloapam egy kalapaccsal, mert "ideges volt". Mi ilyenkor a teendo szerintetek?

2020. szept. 17. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Jelentsd fel. Ennek a töredékére is kár feljelenteném.
2020. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Apádhoz vagy nagyanyádhoz cuccolni extrasürgősen, gyámhivatalnál meg bejelentést tenni.Anyádnak meg gratulálok hogy az agresszív farok többet ér mint a gyereke.
2020. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
2020. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Apukádhoz vagy mamádhoz költözz el, jelentsétek fel a rendőrségen és szóljatok a gyámhivatlanak. Amiket az előttem lévők írtak. Anyukád mit szól ezekhez???
2020. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Költözz el, rögtön. Ezután menj be a gyámhivatalhoz, és tégy panaszt ellene állandó bántalmazásért. De olyankor szökj, amikor nyoma van a bántalmazásnak, mert sajnos a szavadnak önmagában nem fognak hinni. Valószínűleg egy rokonod sem fog veled menni, ha eddig nem segítettek, ezután se számíts rájuk.
2020. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Koltozz a Mamadhoz. Ez egy allat.
2020. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel. Gondolom latszik valami serules. Be tudod bizonyitani
2020. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukad mit szol ehhez? Olyan jok ezek az uj nevelo apak! Kivagnam az biztos aki a gyerekemhez nyul!
2020. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megüt, fogod magad, elmész az orvosi ügyeletre. Elmondod az orvosnak, hogy nem baleset, LÁTLELETET kérsz, és megkéred őket, hogy segítsenek feljelentést tenni. Ha a mamád elvállalja a felügyeletet, jó eséllyel kerülhetsz hozzá. Ne hagyd magadat sem zsarolni, sem fenyegetni, mert sokkal több lehetőséged van, mint gondolnád. Kérj segítséget!!
2020. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Orvos. Látlelet. Lefényképezed az összetört monitorodat.

El akar irtani anyád mellől, hogy ne kerülj pénzbe.

Gyámhivatal, rendőrség.


Egy valamit soha ne tegyél: nehogy visszaüss, nehogy te is tombolni kezdj!

Hány évesek vagytok?

Alkoholista?

2020. szept. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!