Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálja ennyire a nevelő...

Miért utálja ennyire a nevelő apám a szerelmemet?

Figyelt kérdés

A szerelmemmel,már 2és fél hónapja vagyok egyutt.

Tavaly mar jartunk ,tobbszor is ,de mivel meg egyikunk sem allt

keszen igy max. 2hetig

jartunk.

Ennek anyam es nevelo

apam nagyon orulhetett

,mert nem egy gazdag

fiut

valasztottam,ráadásul

annyira szeretet hiányos

,hogy még a saját

osztály főnöke is azt

mondta rá,hogy ő az

iskola leg szeretet hiányosabb diákja.

A testvére 18 eves ,de

nem regiben szult..

Amirol nyilvan nem tehet

a barátom...

De még mindig nem

értem ....

Miért utálja a nevelő apám annyira a

fiut,hiszen ő semmi

rosszat nem ártott neki...

Mar tobbszor is a

szememre vetette,hogy

nem szereti és mikor egyszer

szóba került az a téma

,hogy majd egyszer

gyereket szülök és én

azt mondtam ,hogy a

mostani barátom lesz az

apja a gyerekemnek

azt mondta rá a nevelom ,hogy

majd ő gondoskodik róla,hogy ne ő legyen....

Szóval...

Mi a véleményetek?


2016. nov. 5. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy? Egyebkent nyilvan nem tul jo pont, hogy a testvére fiatalon szült. Felnek esetleg, hogy te is erre a sorsa jutsz.
2016. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

15 vagyok...

Az a baj ,hogy a masik tesoja ,meg 24 ,4 eve el tartos parkapcsolatot, es meg mindig nincs gyerek (es nem azert mert nem jon ossze).

Az meg tudom ,hogy kicsit hulyen hangzhat egy 15 eves lanytol,hogy o lesz a gyerekeim apja,de ha valaki egy napra a helyembe lepne,pontosan meg ertene ...

2016. nov. 5. 22:12
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Öh, lefordítom: egy nagyon zűrös családból jövő fiú, zűrös mintákkal.
2016. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Elso válaszoló vagyok. 15 évesen természetes h ezt hiszed, ki tudja, lehet bejön :) De az teny h zűrös a srac, nem kedvelik. Illetve én egyszem lány vagyok, apám már csak elvbol utalta az osszes baratomat,ugyhogy...Sajnalom a srácot, es azt is hogy nagyjabol az egesz iskola ismeri a nyomorát,(osztályfőnök velemenyebol ítélve) bar nem igazan ertem, pontosan mi is vele a baj. A tesója szült,oke. De a csaladi háttere? Szülei? Teged ismernek?
2016. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem normális, hogy ugy gondolod ő lesz a gyereked apja elvégre azért vagyunk együtt a szerelmünkel, mert vele szeretnénk lenni örökké. Apuddal nem tudsz mit kezdeni sajnos szerintem ő sose fogja elfogadni a barátodat félti a lányát ez érthető
2016. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4.. Hat...csaladi hattere... borzaszto...

ennel jobb kifejezest nem tudok talalni ra...

Az anyja szamara... egy senki. levegonek nezi.. affele egy gondal kevesebb szisztema.

Az apja nagyon szereti,de az anyuka viselkedese miatt (nem reszleteznem :/) sokat pial...

Az iskola nem igazan tudja a hatteret...

Csak az osztalyfonoke.

Nekem is csak nagyon nehezen tudott

megnyilni szoval... A csaladja termeazetesen ismer.

A legidosebb (24 eves) tesojaval nagyon jo kapcsolatom van. Nagyon szeretem ot. Nagyon kedves es megerto is velem.

A Novere.. hat keveset beszelek vele, nem igazan vagyunk beszelo viszonyban,de semmi problemam nincs vele.

Az anyja.... hat.. facen ismerosom,meg mikor meglat rogton ramkoszon (en is ra termeszetesen) ..meg belike-oljuk egymas kepeit es kb. ennyi....

Az apja.. hat vele egyaltalan nem tartom a

kapcsolatot,csak onnan ismer ,hogy a fia mesel neki rolam..

koszonom a valaszokat! :)

2016. nov. 5. 22:42
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja igen ...hogy hagyhattam ki...

Az unoka tesoja... Hat ot aztan ...vegkepp imadom...

Nagyooon nagyoon szeretem ot..

Annyira kedves,mindig tudja ha van valami baj, es alltalaban o az elso aki segit,a baratom utan..

De az uncsi tesoja. a legjobb baratnom szerelme :)

2016. nov. 5. 22:46
 8/13 anonim ***** válasza:
A szüleid félnek hogy teherbeesel.
2016. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem! ő lesz a gyerekeid apja, ne félj ettől - csak most érzed így.

Egyébként én pasizás helyett inkább a tanulásra koncentrálnék, mert érettségin úgy kivágnak ilyen helyesírással, hogy csak lesel.

2016. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Egy tanácsot tudnák adni: MENEKÜLJ! De mivel ezt úgyse fogadod meg, legalább annyit fogadj meg hogy ne ess teherbe.

Ez egy borzasztó kapcsolat, csak 15 évesen még nem látod, de ha gyereked lesz belőle, tönkretetted az életed kapásból. (meg a gyerekét is)

2016. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!