Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Költözek el vagy maradjak otthon?

Költözek el vagy maradjak otthon?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő szüleim beleszólnak mindenbe korlátozni akarnak mindenben de cserébe etetnek ittatnak nem várják el hogy beszáljak számlákba amit megkeresek az az enyém kb havonta 300e ft. Szerintetek mi lenne a helyes döntés mennyek albérletben ahol el megy a fizetésem nagy része és nem marad semmi vagy türjek pár évig amig összejön egy háznak az ára? Tanácstalan vagyok ti mit választanátok szabadon csórónak lenne vagy pár évig rabnak?

23F


2020. szept. 27. 15:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Attól tartok ha most rossz döntést hozok az egész életében bánni fogom
2020. szept. 27. 15:19
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Szabad csóró. 1-2 év és szépen beletörődsz, már nem is fogsz rtudni kitörni
2020. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Én mennék
2020. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Háromszázezret keresel, de eltartanak? Az szép... Gyerekeket tartanak el, az ő életükbe dumálnak bele. Én megpróbálnám megbeszélni velük hogy nem kérek eltartást, de hagyjanak élni. Még így is a zsebedben maradna az albérlet ára, ha a kaját, mifenét fizeted magadnak.
2020. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
ahogyan majd a csóróságból sem..
2020. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Lepontozni le lehet, de ettől még el kéne gondolkodni azon amit írtam. A szülőkre fujjolás nem oldja meg a kérdező problémáját.
2020. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Először felkérném a szülőket, hogy hagyjanak fel az értelmetlen korlátozásokkal.

Ha képtelenek, akkor tipliznék. Ennyiből meg lehet oldani.

2020. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval. Azt hogy ne tartassa el magát mikor jól keres azért vetettem fel, mert sok szülő éppen ettől érzi magát feljogosítva a belebeszélése.
2020. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Eszedbe ne jusson elköltözni egy ilyen helyről! Inkább tűrj.
2020. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ülj le velük, és ha képesek ordítozás nélkül végighallgatni, akkor mondd el, röviden, hogy ez a pár dolog nem tetszik tőletek: (felsorolás, szintén röviden). És hogy ha egy hónapon belül ismét előjönnek a dolgok, költözöl. Addigra legyenek albérletcímeid, ha elkezdenének gúnyolódni, hogy hova mennél, te nyomi.
2020. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!