Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan doogozznátok/dolgoztáto...

Hogyan doogozznátok/dolgoztátok fel,hogy a gyereketek meleg,leszbikus?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés.

Még nem vagyok apuka,de elgondolkodtam,hogy mi lesz,ha a jövőbeli gyerekem meleg/leszbikus lenne.

Nyílván (még ha nehezen is) elfogadnám,viszont őszintén szólva letaglózna.

Ti hogy reagálnátok hozzá?

Légyszi,ne támadjatok,hogy mekkora egy homofob köcsog vagyok.



2020. szept. 28. 04:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
4%
#2-esnek igaza van.
2020. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9%
Ha felnőttként mondja el és már nem is él velem egy lakásban, akkor egy idő után el tudnám fogadni.
2020. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Elfogadnám. Teljes mértékben támogatnám a döntéseit.
2020. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

ma 11:15-ös: azt ugye tudod, hogy a homoszexualitás genetilailag meghatározott, veleszületett dolog?????

Se nem trauma okozza, se nem lehet terápiázni - ezt már vagy 100 éve tudják, csak ostoba emberek ragaszkodnak az elavult, középkori babonákhoz!

2020. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hiányzik a semleges válasz. Nem “örülnék” neki külön, mert a szexualitás (legyen az hetero-, bi- vagy homo-) nem egy pozitívan vagy negatívan értékelt dolog, nagyjából annyira határoz meg a szememben egy embert mint hogy 39-es lába van. De tekintve hogy rengeteg különböző szexualitású ismerősöm van és én magam sem vagyok hetero, nyilván egy olyan közegben nőne fel ahol ez teljesen normális és fel sem merülne hogy ez egy olyan dolog amit el kell fogadtatnia velem.

A legtöbb embert kicsit sem foglalkoztatja hogy a lányának a pasija Ádám vagy András, nem kell “bevallania” és nekem “elfogadnom” hogy egy Ádámmal jár, legfeljebb szól hogy úgy hívják mielőtt bemutatja. Na engem pont ennyire zökkentene ki ha Annát hozna haza.

2020. szept. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
11%

Én mindig úgy szerettem volna ha van két fiam és két lányom amelyekből egy meleg és leszbikus. Mondjuk bennem is van elég durván ilyen perverz állat hajlam és néha szívesen lennék dögös leszbi csaj de nem vagyok meleg egyáltalán, ráadásul férfi vagyok.

Egyik gyerekem sem lett más, se perverz, pedig sokat beszélgettünk róla és tudnak a mi párkeresős szerepcserés SM dolgairól amiért ők ítélnek el minket.

2020. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#16 Ilyen az amikor a farok csóválja. 😂
2020. okt. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy olyan válaszlehetőség nincsen, hogy mindegy. Számomra ez egyáltalán nem kérdés/téma soha senkinél, nekem ez olyan természetes, mint hogy kinek milyen színű a szeme. Innentől ki lehet következtetni a válaszomat :)
2020. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen feldolgozni? Nem beteg, nem magatehetetlen, nem halt meg, semmiféle tragédia nem történt. Egyszerűen csak tudja, hogy milyen embereket tart vonzónak. Nem kell ezt úgy beállítani, mint valami katasztrófát.
2020. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Sdkykdkyk válasza:
100%
Sehogy.Nincs ezen mit feldolgozni ez teljesen normális.
2020. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!