Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Profi esport játékos vagyok...

Profi esport játékos vagyok és nemtudom, hogy kéne ezt tisztáznom édesapámmal?!

Figyelt kérdés

1.Az egyik dolog ugye az lenne,hogy ezt hogy is tisztázzam apámmal. (Ingerlékeny fajta)


2. A másik pedig az,hogy mivel a szüleim elváltak így nem tudok menni minden versenyre. Így ilyenkor elég sok kiesik. Valahogy azt is meg kéne vele beszélnem,hogy én ezt komolyan gondolom és a hét másik felében is valahogy legalább a versenyekre el kéne tudnom menni... Köszönöm a válaszokat!!

16/F/Gimnazista



2020. szept. 29. 16:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
55%
Túl sok volt a Forti?
2020. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti igen... Ezért kezdtem el versenyezni és ezért érek el jó helyezéseket meg ilyeneket csak a kihagyás meggyengít mindig
2020. szept. 29. 16:48
 3/38 anonim ***** válasza:
98%
Mutasd meg neki a penzt amit kerestel vele es akkor biztos megerti.
2020. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
Így van, én is a pénzt mutatnak meg neki amit ezzel kerestem. Utána nem hinném, hogy kiakadna.
2020. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Most a paypalom mutogassam?! Nemár...
2020. szept. 29. 16:53
 6/38 anonim ***** válasza:
25%

Jómagam pár évig 'gamer' voltam, s bár mind a mai napig sokat használom a számítógépet, ilyen streamereket meg esportolókat sosem néztem. Kevés gameplayt néztem, az is kimerült a KD Csapat Minecraftos szerveréletében, meg James-mc-ben 12-13-14 évesen.


Nem értem, hogy hogyan van erre az esport, meg streamer baromságra igény. Pedig nézik az emberek! De miért...


Aztán meg, kérdező, rajtad kívül rengeteg "befutott" esportoló van, nehezen hiszem, hogy pont egy 16 éves fortnájtos baromkodásaira kíváncsiak egyesek, és még pénzt is adnak. Hogy csinálod ezt?


Taníts mester!

2020. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%

Ha annyira profi vagy, akkor nyilvan jut a szamladra is, lehet azt mutogatni.

Ha neha beesik egy-egy kisebb osszeg, attol meg nem vagy “profi”.

2020. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%

Nemár?

Ha profi vagy, márpedig én nem fogom kétségbe vonni a szavad, akkor egy töredékét elég megmutatnod és már mehet is a menet.

Ha profi vagy akkor a jövőd múlhat rajta.

Ha nem akarod, hogy tudja mennyi pénz van a azamladon, mutass annyit amennyit jónak érzel, de meg meggyőző.

2020. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%

Mondjad nekik dramaian, hogy van egy nagyon nagy bejelentesed. Azt fogjak hinni, hogy meleg vagy, vagy transzvesztita vagy nemet akarsz valtoztatni.


Es amikor megtudjak hogy csak esportolo vagy, rettentoen fognak neki orulni.

:)))

(persze ha tudjak mi az az esport es nem valami furcsa szexualitasra gondolnak.)

2020. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
35%

Oszt a villanyszámlát ki tudod-e fizetni belőle, te ESPORTGÉMERSPORTOLÓ?


https://www.youtube.com/watch?v=iFntDtibT48

2020. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!