Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik a szüleim,...

Miért nem engedik a szüleim, hogy gamer gépet vehessek a saját pénzemből?

Figyelt kérdés

Kaptam pénzt, és gamer pc-t akarok venni!

És azt mondják, hogy ha ide hozok egy gépet kihajítják! És nem fogják hagyni, hogy értelmetlen dolgokra szórjam el a pénzem, és hogy kocka legyek... Kocka, persze!


Az én pénzem, arra költöm amire akarom! Inkább cigizzem el?

Mi a gond azzal, ha valaki normális dolgokra költ? Más meg elbulizza! Az értelmesebb?

17f



2015. febr. 17. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Próbálkozz azzal, hogy tanulásra is kell.... Programozás nem érdekel? Mert akkor tanulhatnád azt, és azt nekik is el kell ismerni, hogy annak van jövője. Mellette meg tolhatod a Skyrimet max grafikán. :D
2015. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Hogy tudják megakadályozni? Megrendeled, megveszed, onnantól kezdve mit tudnak tenni? Kihajítják? Ja, persze! Megnézem, hogy egy 200-300k-s gépet kiszórnak majd az ablakon...
2015. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert szerintük hülyeség...nem értenek hozzá, vagy feleslegesnek tartják...
2015. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudják megkülönböztetni, hogy gamer vagy gyengébb? Egyenként ellenőrzik a paramétereket, értenek hozzá, és meghúzzák, hogy nem vehetsz jobb procit, mint ez, nem lehet jobb videókártyád ennél, stb? Vagy alapból az új számítógépet ellenzik? A mostanit nem tudod feltűnésmentesen átépíteni? Szerencsére nekem sosem nézegették, mire költöm a pénzem, de mindig alap volt, hogy a pénzemért a legjobb és leghosszabb távon megtérülő dolgokat vegyem, a PC egyébként is gyorsan avul el, nem érdemes gyengét venni belőle. Nem tudsz ezzel hatni rájuk? Azért veszed a legerősebbet, amit megengedhetsz magadnak, mert 1-2 év múlva a gyengébbet cserélhetnéd? Milyen pályára készülsz amúgy? Mert ha műszakira, informatikaira vagy valami hasonlóra, akkor az is jó érv lehet, hogy ott nagyobb gépigényű programokat kell használnod, úgyhogy alapból olyat veszel, ami még akkor is használható lesz.. Én egyébként minden gépemet alkatrészenként rendeltem ingyen összeszereléssel, na arról aztán tényleg nem mondja meg egy laikus, hogy mire elég és mire jó.
2015. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!