Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 32 évesen megtudnátok, hogy...

32 évesen megtudnátok, hogy apukátok, nem a biológiai apukátok, de ő ezt nem tudja, megmondanátok neki, vagy próbálnátok a sírba vinni magatokkal ezt a titkot?

Figyelt kérdés

szüleim már 4éves koromban elváltak, engem anyukám nevelt, apukám kamionozott egész életében, és fizette a gyerektartást 18 eves koromig, anyukám jóformán csak abból élt abban az időben...

Csináltattam egy dns alapú tesztet ami meghatározza honnan származom a világból, és hát 40%ban germán, miközben anyukám erdélyi, apukamék pedig 500éve apáról fiúra öröklik ugyan azt a földet fejér megyében.

Anyám mikor feltettem neki ezt a kérdést, sírva elmesélte, hogy 33évvel ezelőtt balatonon dolgozott és ott előfordult, hogy német turistákkal csalta apámat...

Ezekután csináltattam apasági vizsgálatot is, és mostmár biztos, hogy apukám nem az apukám... most 50 éves... 32 éve abban a tudatban él, hogy van egy fia... elmondanátok, vagy nem?



2020. okt. 4. 09:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%
Ne mondd el. Teljesen tönkremenne az ember. Tudom nagyon nehéz lehet ezt a titkot megtartani, de akkor is. Anyád meg... menjen a p*csába.
2020. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%
Apasági vizsgáltahoz kell az apád dns-e is... Nyilván feltűnne neki, ha a szájából mintát vennél, és megkérdezné, minek kell ez neked... Szóval kamu
2020. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
21%

En elmondanám neki, inkább az ‘igazság fájjon mint a hazugság vigasztaljon’ :/

Igazából ezt anno édesanyádnak kellett volna átgondolni..

sajnalom, ezek utan kivancsi vagy az igazi ‘apadra’ vagy annyiban hagyod az egeszet?

2020. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%

#13


Elég egy àltala használt fésű, pohár, hajszál.

Szerintem ne mond el neki. Anyukád jó nagy ribizli volt az tény, de apádat ne keserítsd el ennyi idő után már.

2020. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%

Ha valóban szembesülnék ilyen problémával - függetlenül attól, hogy ez egy ordas kamu - biztos, hogy nem mondanám el.

Mert miért is kellene?

Csontvelőt kell adni/kapni, vagy mi lenne az értelme?

2020. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%
Én sem mondanám el. Egy filmben azt mondták, hogy " a gyerek azé, aki szereti". (Szeretők és titkok) Az más kérdés, hogy Neked rossz, de hogy idővel kiderül, pl. anyukád elkotyogja, azt biztos.
2020. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%
Csak akkor mondd el, ha apádnak szüksége lenne a pénzre, amit kifizetett korábban, mert ha nem ő az apa, akkor visszaperelheti. Bár abba meg anyád is tönkremegy. Meg lehet, hogy te is.
2020. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki, koronavírus teszthez kell... ennyi... nemnlehetettlen dns-t szerezni... sok okoska...
2020. okt. 5. 09:48
 19/26 anonim ***** válasza:
80%
És a fater hülye, nem tudja hogy a koronavírus-teszt nem úgy működik, hogy nyálmintát visz valaki, halvány lilája sincs róla hogy csak orvos-speciálisan beöltözött-veheti le a mintát mi? Vagy úgy mentél oda, hogy hé, fater, tüneted nincs, de úgy kidobnék húszezer forintot, csináltassunk már tesztet...
2020. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem, kepzeld el, magyarországon élő fateromnak aki 20 eve nem járt németországban, képzeld fogalma sincs, hogy itt mi van, de a nyelvet sem beszéli így utána sem tud nézni... városi nevezetességeket mentünk megnézni és qhhoz "kellett" egy friss német negatív teszt... ennyi... orvos haverom meg adott egy hivatalosnak látszó semmiről nem szóló nyomtatványt, amit aztán sehol nem kértek el.
2020. okt. 5. 10:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!