Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 32 évesen megtudnátok, hogy...

32 évesen megtudnátok, hogy apukátok, nem a biológiai apukátok, de ő ezt nem tudja, megmondanátok neki, vagy próbálnátok a sírba vinni magatokkal ezt a titkot?

Figyelt kérdés

szüleim már 4éves koromban elváltak, engem anyukám nevelt, apukám kamionozott egész életében, és fizette a gyerektartást 18 eves koromig, anyukám jóformán csak abból élt abban az időben...

Csináltattam egy dns alapú tesztet ami meghatározza honnan származom a világból, és hát 40%ban germán, miközben anyukám erdélyi, apukamék pedig 500éve apáról fiúra öröklik ugyan azt a földet fejér megyében.

Anyám mikor feltettem neki ezt a kérdést, sírva elmesélte, hogy 33évvel ezelőtt balatonon dolgozott és ott előfordult, hogy német turistákkal csalta apámat...

Ezekután csináltattam apasági vizsgálatot is, és mostmár biztos, hogy apukám nem az apukám... most 50 éves... 32 éve abban a tudatban él, hogy van egy fia... elmondanátok, vagy nem?



2020. okt. 4. 09:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Na tudod kinek mesélj.... Google fordító faternál nem működik? Azt hiszed nem tudja hogy a németeknél is orvos veszi le a mintát?
2020. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
kamu
2020. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

#21

...és mindezt úgy, hogy 50 éves és kamionozik! :D:D:D

2020. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

#18 a hazudozás jól megy, ahogy látom, akkor mi itt a kérdés?

Te is tudod, hogy nem lenne célravezető a dolog, ha meg amúgyis simán a szemébe tudsz hazudni, akkor minek ezen agyalni?

2020. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Van bennem germán vér, tehát anyám németekkel csalta apámat, apámtól kértem nyálmintát DNS-hez, az orvos haverom igazolást adott...

Ó, hogyne, persze.

2020. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, milyen ember az apád?

Békés, kedves idősődő úr, agresszív, vagy egy vegtelenül őszinte igazságkedvelő ember?

Hogyan vélekedik erről az anyad, mit gondol az apad a megcsalásról általánosságban?

Biztos, hogy kamu a kérdés - mert mindig kanyarítasz a sztorin - de én figyelembe venném a helyzetet és csak utána döntenék: azt választanám amivel kissebb kárt akozok a családban.

Az én körülményeimmel megtartanám a titkot, de anyámnak elmondanám a véleményemet róla, és nem tudnám támogatni ha ez kiderült.

2020. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!