Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 32 évesen megtudnátok, hogy...

32 évesen megtudnátok, hogy apukátok, nem a biológiai apukátok, de ő ezt nem tudja, megmondanátok neki, vagy próbálnátok a sírba vinni magatokkal ezt a titkot?

Figyelt kérdés

szüleim már 4éves koromban elváltak, engem anyukám nevelt, apukám kamionozott egész életében, és fizette a gyerektartást 18 eves koromig, anyukám jóformán csak abból élt abban az időben...

Csináltattam egy dns alapú tesztet ami meghatározza honnan származom a világból, és hát 40%ban germán, miközben anyukám erdélyi, apukamék pedig 500éve apáról fiúra öröklik ugyan azt a földet fejér megyében.

Anyám mikor feltettem neki ezt a kérdést, sírva elmesélte, hogy 33évvel ezelőtt balatonon dolgozott és ott előfordult, hogy német turistákkal csalta apámat...

Ezekután csináltattam apasági vizsgálatot is, és mostmár biztos, hogy apukám nem az apukám... most 50 éves... 32 éve abban a tudatban él, hogy van egy fia... elmondanátok, vagy nem?



2020. okt. 4. 09:44
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, nagyon jó kapcsolatban vagyunk apukámmal, anyukammal mára leginkább üzleti jellegű, teljesen más anyagi dolgokon elhidegültünk egymástól.
2020. okt. 4. 09:46
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Apasági tesztet apa nelkul lehet csinalni? Ez sztem kamu xdd
2020. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
apasági teszthez itt németországban dns kell és pénz.
2020. okt. 4. 09:49
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha durván el akarod intézni apádat, mert gyűlölöd, csak akkor mondd meg neki.
2020. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mondanám el. Mire lenne jó? Kiderül e hogy az egész élete hazugság volt. A hűséges feleségétől kezdve a gyerekig. Szerintem ne mondd el. Most ennek már nincs jelentősége. Igen, vannak titkok amiket érdemes a sírba vinni.
2020. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
A leírásból nem derül ki, hogy milyenek a tényleges érzelmi viszonyok, mindenesetre az tűnik ki, hogy nincs értelme felkavarni a sz@rt.
2020. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

ne!!!

szembe tudnál nézni azzal, ha ennek akármilyen/bármilyen következménye lenne?

2020. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%
Te is bedőltél ennek a marhaságnak hogy milyen százalékban milyen nemzetiségű vagy? Meg is érdemled...
2020. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ismerek embereket (igen, többet is) akik találkoztak a feltételezett fiatalabb testvérükkel, mert az apjuk/anyjuk nem volt hűséges. Végül úgy döntöttek hogy nem csinálnak tesztet. Azért mert felnőttként már nem látták értelmét bolygatni a múltat. Hacsak nem kell valakinek csontvelő átültetés amihez a legjobb ha rokon az illető..De ez szerencsére ritka.
2020. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%

Ez vagy hatalmas kamu, vagy hülye a kérdező.

Esetleg mindkettő.

2020. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!