Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy betört a méregdrága telefonom kijelzője amit nemrég kaptam? (sajnos véletlenül leejtettem,még tok se volt rajta)most nagyon rosszul érzem magam hogy kaptam egy ilyen jó telefont és én meg nemtudtam vigyázni rá..

Figyelt kérdés
Ezért szüleim is mérgesek lesznek nagyon, biztos lehülyéznek ilyenek..meg csalódnak is. Most azon gondolkodom hogy diákmunkára kéne majd mennem,már ha engednélek,bírnám,és nem lenne olyan messze.hogy még a javítás is ők fizetnék azt nem akarom,nemis fogják..maradjak ezzel hogyha már elbasztam,tudom csak helyre akarom tenni,és ha elmennék dolgozni azt a pénzt én keresném meg és kitudnám javítani a képernyőt is..nektek akik ezt olvassák mi a véleményetek erről? Mit szólnátok ha veletek lenne ez?..16/L

2020. okt. 4. 22:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
69%
Leszidnam és mondanám hogy ő csináltatja meg
2020. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
89%

Amikor veszek a gyerekemnek telefont mindig az első, hogy tegyek rá uvegfoliat.

Én is leejtem néha véletlen a telefont, nemhogy egy "gyerek".


Ez tényleg bárkivel megeshet.


Utána néztél, hogy mennyi lenne a kijelző csere?

2020. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 vantel ***** válasza:
81%

Méregdrága telefont a gyermeknek?

Megértem,hogy aggódsz.

2020. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
10%
Még van rá garancia úgy is,ingyen megjavítják,vagy készülékcsere.
2020. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
95%
#4 álmodban maximum
2020. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
82%

"Mit szólnátok ha veletek lenne ez?"


Mármint a szülő helyében?

Ha nem számít a pénz, akkor legyintenék rá. Karácsonyra kapnád helyette a következőt. :-)))))))))

Ha számítana, akkor nem vettem volna olyan drága telefont.

Vagy ha igen, akkor csakis magamat szidnám, hogy mi a bánatnak kellett megvennem.


Itt ütközik ki, mekkora ostobaság drága telefont venni, pláne kamaszoknak. Egy sérülékeny, hatalmas üvegfelülettel rendelkező eszközről beszélünk. A kamasz meg lót-fut iskolából edzésre, edzésről szakkörre, haverokkal ide-oda, buliba, csajozni/fiúzni stb. stb. Mindenhová ezer cuccal a táskájában, tömegközlekedéssel.

Millió helyen ottfelejtheti, kilophatják, leejtheti, megnyomódhat stb. stb.


Ami történt veled, kérdező, az a természetes. Hogy rövid időn belül leejted és javítani, netán cserélni kell. És pont ezért vagytok ti a mobilcégek reklámjainak célcsoportja.

És még diákmunkáznál is miatta, vagyis a telefonod rabszolgája lennél. Te szolgálod a telefonodat, nem az szolgál téged! Ezen gondolkodj el!

2020. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
80%
#6 nagyon igazad van 🙏
2020. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
70%
Hát én szülőként elég ideges lennék az biztos.
2020. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
94%

Hogy hogyan mond el? Így ahogy ide is leírtad:

"sajnos véletlenül leejtettem, most nagyon rosszul érzem magam hogy kaptam egy ilyen jó telefont és én meg nemtudtam vigyázni rá"

2020. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
37%
ha méregdrága telefont vettem egy fiatalnak, akkor csak volt annyi eszük hogy kötöttek rá biztosítást
2020. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!