Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nemrég költöztem el a szüleimt...

Nemrég költöztem el a szüleimtől a párommal külön és nagyon rosszul viselem. Mással is volt ez? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, eddig a szüleimmel laktam, akikkel iszonyatosan jó a kapcsolatom, anya a legjobb barátnőm. Párommal most albérletbe költöztünk, ahova vittem a kutyámat is. Nincs messze, negyed óra autóval. Szeretem, boldog vagyok vele, de annyira honvágyam van és hiányoznak a szüleim, hogy minden nap sírok. Valamilyen szinten törésnek is élem ezt meg, féltem anyát aki egyedül lesz otthon mert apa csak hétvégén van, hogy ő hogy lesz, meg magamat, mert nem tudom normális-e hogy ilyen nehezen élem meg az elszakadást. Ahogy ezt írom is sírok.
2018. szept. 26. 09:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt ilyen pár napig, de gyorsan elmúlt magától. Koncentrálj az új életedre ne arra, hogy mit hagytál hátra. Anyukáddal is rendben lesz minden. És ahogy mondtad csak 15 percre lakik, meg tudod látogatni bármikor. Fel a fejjel :)
2018. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Valamilyen szinten normális ez, de azért bekell látnod, hogy felnott nő vagy, nem irtad miota vagy a pároddal, de egyszer elkell szakadnod otthonrol, a szuleidtol. Edesanyad is felnott no, hacsak nincs valamilyen betegsége ami befolyasolna azt hogy ellassa magat a hétköznapokon akkor biztosan meglesz o is. Meglatogatni meg megtudod ot, mint irtad kozel laktok igy is egymashoz. Segitsegere lehetsz ha szükség van rá
2018. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Azért közel 30 évesen mindennap bőgni... Nem tudom, szerintem a lelkeddel sokminden nincs rendben.
2018. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Akkor biztos velem volt baj, mert egy percig se volt honvagyam. Orultem mint a majom a farkanak hogy onallo vagyok, bar nalunk mar kamaszkent vilagos volt hogy a kulonkoltozes mar a 20as eveim elejen alap dolog.
2018. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom, azért ez szerintem nem normális. Hozzáteszem, ez nem a te hibád, valószínűleg a szüleid neveltek így, hogy önállótlan legyél nélkülük. Most költöztél össze a szerelmeddel, a felhők felett kellene járnod a boldogságtól és a közös életetekre koncentrálni.
2018. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem segithet, ha 1-2 naponta ellátogatsz hozzá. Megisztok egy kávét, üdítőt...
2018. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg nem normális.

Ha távolra költöztél volna, vagy másik országba és nem tudtok találkozni rendszeresen, akkor érteném.

De így? Bármikor átmehetsz anyukádhoz beszélgetni, elmehettek egy közös programra.

Én örültem, amikor elköltöztem, pedig mi is nagyon jóban vagyunk, szinte baráti a kapcsolat. De nem akartam már gyerekkén élni, és otthon gyerek vagy, akárhány éves is vagy.

Ettől függetlenül minden héten találkozunk egyszer, és vannak közös programok is.

2018. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

A mama kicsi lánykája.

bocsika

2018. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

19 voltam, mikor a párommal(21) összeköltöztünk. (2,5 éve) Egyetlen egy könnycseppet nem morzsoltam el, pedig az édesanyám kiköltözött külföldre, apukámhoz. (Apukám 14 éves korom óta kint dolgozik,6 hetente járt haza)

Évente háromszor - négyszer találkozunk -1-2 hétre- (idén: húsvét-nyaralás-karácsony)

Hiányoznak, de ez az életrendje. Anyukám is 19 évesen költözött Erdélyből ide, ahol később megismerte apukámat, házasodtak,megszülettem.

Úgy csinálsz, mintha egy másik kontinensen élnétek. Mindennap felhívhatod, és találkozhattok pár naponta. Nem értem miért drámázol, attól, hogy elköltöztél még szeretheted, és találkozhattok. Nincs megtiltva, hogy na, elköltöztél, ezért többet nem beszélhetsz vele..

2018. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam anya kicsi lányának, dolgozom, beleadtam a családi kasszába, besegítettem a háztartásba. Egyszerűen érzelmileg visel meg az egész, nem az önállósodás miatt.
2018. szept. 26. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!