Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim kiakadnak egy matek négyestől?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagyok, országos versenyre visznek a tanárok, erre hazahozok egy négyes röpdolgozatot, a szüleim kitalálják, hogy szigorúbban lesznek velem, mert ez nagyon nem lesz jó. Ez azért igazságtalan, mert apa anno kis híján megbukott matekból, nekem meg három éve ötösnél nem volt rosszabb jegyem belőle. Nagyon rosszul esik. Mit csináljak?

2020. okt. 5. 16:46
1 2 3
 21/24 Tom Benko ***** válasza:
100%
A túlzott elvárások igen komoly problémákat okozhatnak később az önértékelésedben. Figyelmeztesd erre őket!
2020. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy rosszabb napod, ennyi. Gondolom valamit vagy elszamoltal, vagy rossz iranyba indultal a feladatmegoldasnal, vagy nem jottel ra egy apro trukkre. Egyebkent a 4-es egyaltalan nem rossz.

Nekem is volt mar rosszabb napom, meg 2-esem is volt matek tagozatos gimiben. (ugy, hogy orszagosan a top 10-20-ban altalaban benne voltam).

Szerintem a szuleidnek is vannak a munkahelyen rosszabb napjaik, amikor nem ugy haladnak a kituzott cellal, vagy nem sikerul minden ugy, ahogy terveztek. Inkabb erre emlekeztesd oket!

2020. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gond az osztályozással.... Tudom, tudom, a hülyék meg a hippik iskoláiban nincs osztályozás, de megvan annak a háttere, hogy miért nincs, mi a baj vele.
2020. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem is anno lecsesztek egy töri 4-es miatt... nagyon rosszul esett.
2020. okt. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!