Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim kiakadnak egy matek négyestől?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagyok, országos versenyre visznek a tanárok, erre hazahozok egy négyes röpdolgozatot, a szüleim kitalálják, hogy szigorúbban lesznek velem, mert ez nagyon nem lesz jó. Ez azért igazságtalan, mert apa anno kis híján megbukott matekból, nekem meg három éve ötösnél nem volt rosszabb jegyem belőle. Nagyon rosszul esik. Mit csináljak?

2020. okt. 5. 16:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Látod, ezért nem kellett volna eddig kitűnőnek lenned.
2020. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom azért akadtak ki, mert lusta disznó voltál készülni, pedig tudnál jobbat is írni. Ez esetben nekik adok igazat. Neked a tanulás a munkád. Mit szólnál, ha az orvos, aki műtene, szarna bele az egészbe, nem teljes tudása szerint csinálná a dolgát ?
2020. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
nevetséges szüleid vannak
2020. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
94%
Igazságtalan és értelmetlen dolog, főleg hogy év eleje van, tehát bőven van időd kijavítani. Vagy nyugtasd a szüleid azzal ,hogy egy négyes nem a világ vége és ki tudod javítani vagy mondd meg nekik ,hogy gyakorlatilag nem számít. Sajnállak! ://
2020. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
10%
Nem sajnállak, örülj neki! Jó, tudom ez a másik véglet, és az én történetem is a másik véglet, de velem annak idején nagyon engedékenyek voltak, ennek köszönhetően nem tudtam befejezni a középiskolát, mert megbuktam. Ha ilyen szüleim lettek volna, mint neked, biztos betudtam volna fejezni.
2020. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen szülõt 18 után el kell felejteni.
2020. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Nekem mindig ezzel jöttek h "miért CSAK négyes" (szándékosan megnyomva a középső szót) pedig mindig tanultam.


Próbáld meg ellehetetleníteni a krétához való hozzáférésüket.

Mondjuk nekem ezt sosem kellet alkazmaznom mert több év után belenyugodtak hogy nem leszek kitűnő.

2020. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Tölts kevesebb időt otthon.
2020. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
A szüleid idióták. Sajnálom.
2020. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Egy időben majdnem kitűnő tanuló voltam (4.7-es átlag), de nem zavarta a szüleimet, ha volt egy-két gyengébb jegyem. Amikor lecsúsztam 3-as tanulóvá, akkor sem csináltak semmit sem. Persze nem biztos, hogy ez a fajta szigor segítette volna rajtam, más megoldás kellett volna, de semmit sem tettek. Lazán lehettem volna 4.5-es tanuló akkor és a későbbiekben is. Jobban jártam volna.
2020. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!