Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyunk kiakadva...

Jogosan vagyunk kiakadva amiért a lányunk elmegy kamionozni a barátjával 10 napra?

Figyelt kérdés
Lányunk 18 éves a párja 23.Meg nem tilthatjuk neki hogy kimenjen vele de nagyon féltjük ami szerintem érthető.A kamionosok olyan gyorsan és veszélyesen vezetnek mindig.Autópályákon is egymásba érnek nem tartanak követési távolságot.Hol fog fürdeni?Hova megy el mosdóba?Hogyan tudnánk érvelni mellette hogy ne menjen el?Egyáltalán hol alszanak ilyenkor?
2020. okt. 5. 19:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%

20.44


Az igaz, hogy egy kamionparkoló tele van fiatal lányokkal XD Van amelyik már 20 euróért is franciázik XD

2020. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#5os leírt mindent 😄😄
2020. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok jogosan kiakadva.

Rengetegen vannak úton kamionban.

Nyugi, nem lesz baja. Nem kell agyonfélteni a fiatalt, remélhetőleg megvan a magához való esze, ha már elindulna egy ilyen útra. Legalább megtanul tájékozódni, és megoldani a dolgokat.


Talán beszéljétek meg vele, hog aggódtok, és néha küldjön egy üzenetet, hogy minden oké vele. És azt is, hogy ha lehet, akkor őrzött fizetős parkolóban álljanak meg, mert az megnyugtatóbb számotokra. Esetleg be is szállhattok ennek a költségébe :-)

2020. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában sűrűen vannak olyan pihenők, ahol pár euróért( nem drága) tud zuhanyozni, tisztálkodni. Nem csak kamionosok, bárki. Itt sokszor vannak büfék, még pelenkázó helyiségek is. Tiszta, rendezett helyiségek. Nem szoktál utazni külföldön, ausztriában?
2020. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy kérdésem lenne.


Mi a pudvát csinál a lányod?


Az egy dolog h 18 éves,de nem kéne neki még tanulnia vagy dolgozni? Nekem csak ez sántít...


Ezektől függetlenül meg menjen... Vagy nem csípitek a srácot? Féltek hogy kufírc lesz amit vélelmezem ezt se nézitek jó szemmel?


Hol fürdik, wczik? Sehol... Tartogatja 10 napig és nem alszik?


Te albán szamár szerinted? Ugyanott ahol ti ha mentek valahova... Te jó isten gyere le

2020. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ezeket kerdezd meg a baratjatol vagy a lanyodtol

Beszelgessetek! Tajekozodj es akk a felelmeid is elhalvanyodnak

2020. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!