Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet hogy találkozhassak a barátaimmal?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem találkozhatok a sulin kívüli barátaimmal, hetek óta nem láttam őket. Félnek a vírustól, suliba is alig akarnak elengedni. De nekem nagyon hiányoznak a barátaim, iszonyú magányos vagyok, főleg hogy tudom hogy ők milyen jól érzik magukat... nem valami szórakozóhelyre vagy emberek közé mennénk, csak mi lennénk. Hogyan érvelhetnék hogy elengedjenek?

2020. okt. 5. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Kedves kérdező , először is érdeklődnék hány éves vagy? Ezen kívül a vírus tényleg létező dolog, és ha már iskolába se szívesen engednek akkor a kedves szüleid nagyon komolyan veszik ezt az egészet. Ha ismerik a barátaid akkor esetleg azzal is tudsz érvelni hogy nyitott térben lesztek és csak beszélgetek , persze nem egymás arcában. Ez a időszak sajnos nem a bulizás és a találkozások ideje. Tudsz a barátaiddal videó hivásozni is esetleg. Ha enyhül a helyzet szerintem a szüleid is enyhülnek a témában.
2020. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg mondhatod, hogy kétméteres távolságra állnátok egymástól (és tényleg tartsd is be ha lehetőség adódna a találkozásra)
2020. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16L vagyok, mondtam hogy végig maszkban lennénk de nem segít
2020. okt. 5. 19:49
 4/10 A kérdező kommentje:
És tudom hogy létező dolog, nem tagadom hogy veszélyes is lehet, de nem élhetem itthon az egész életemet...
2020. okt. 5. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha már suliba jársz teljesen mindegy hogy találkozol-e még a barátaiddal is. Ezt ép ésszel nem tudom hogy nem fogják fel. Gondolom ők is járnak dolgozni, talán napi több 10-100 ügyféllel is találkoznak ha olyan a munkájuk, tömegközlekednek, stb
2020. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálom hogy a szüleid ilyen szigorúan veszik a dolgot. Tudom ez milyen érzés 17 vagyok én is mennék amerre látok, de ha nem lehet akkor sajnos nem lehet. Reméljük hogy enyhül a helyzet és a szüleid és enyhülnek. És hidd el lesz még időd élni.
2020. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Részvétem. Borzasztó lehet ilyen buta szülőkkel élni.
2020. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha jársz iskolába, akkor nincs nagy jelentősége.

Amúgy ők nem járnak dolgozni? Otthon vannak egész nap?

Mert az ilyen emberek szoktak bekattanni.

2020. okt. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
járnak dolgozni mindketten. az a problémájuk, hogy a sulin kívüli barátaimmal találkoznék, nem azokkal akikkel úgyis össze vagyok zárva napközben
2020. okt. 11. 11:54
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván az nem fertőz akivel a suliban találkozol, csak az akivel nem egy osztályba jártok. Iszonyatos az emberi butaság.
2020. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!