Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy a tudnám anyát meggyőzni,...

Hogy a tudnám anyát meggyőzni, hogy találkozhassak egy netes barátnőmmel? 16l

Figyelt kérdés

Még csak tervezzük a találkozót, de még nincs meg, hogy hol és mikor. A lánnyal hónapok óta beszélünk, de még nem hívtuk fel egymást, de a találkozás előtt nyilván beszélünk videóhívásba.

Anyáról meg azt kell tudni, hogy ellenzi az internetes ismerkedést. Másrészt még az is probléma lehet, hogy mindenbe többet lát bele és a vagy azt hinné, hogy együtt járok a lánnyal.


Esetleg, ha felhozom a témát, hogy tudom meggyőzni?


2018. júl. 7. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Jesszusom, ez a középkorban él?
2018. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Többszöri videóhivás,anyu előtt.Messenger,skype.

Ha más nincs,anyu vigyen a megbeszélt találkozási pontra,anyu bemutatása,utána mehetrek szórakozni.

Annó "webtalik" voltak,20-25en gyűltünk össze egy nyilvános helyen.Ott ismerősönként külön űltünk.Én bátyámmal mentem😂.Oké,arra a fórumos oldalra ő vitt fel.DE a webtalin nem együtt űltünk le.

2018. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Aha középkorban de én 18 évesen se lennék olyan idióta hogy egy idegen üzenetei alapján elmenjek egy találkozóra. Aztán a videóhívás valamiért nem jön össze és jaj de találkozzatok már utána meg vagy kibeleznek vagy végigmegy rajtad tíz 40 feletti pasas. Aki hülye az jobb is ha így jár. Már ne haragudjatok de komolyan még a szülő a középkori mert félti a gyereket egy teljesen reaális veszélytől utána meg ha baja esik akkor is a szülő a hibás mert nem vigyázott rá. Ti burokban éltek hogy nem tudjátok mik vannak a világban? De a te dolgod. Én bánom már.
2018. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Azért egy interneten kialakult bármilyen kapcsolat nem olyan veszélyes, egy 16 éves lány már nem olyan könnyen befolyásolható.

Ha anyud egy barátságba többet lát bele, akkor akár élőben megismert barát, akár neten megismert, ez nem fog változni, ezzel ne foglalkozz, egy idő után csak észreveszi magát...

Esetleg ha először szülők is mennének? Tudom, nem a legjobb szórakozás, de ha ennyire nem bízik az ilyesmiben, akkor lehet ez lesz az egyetlen megoldás.

2018. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Öhmm... A videóhívás az ő ötlete volt, ahogy a találkozás is. Másrészt egy olyan csoportban ismertem meg, ami közös zenei stílusú személyeket takar és nem hinném, hogy 40 éves pasik ilyeneket hallgatnak. Konkrétan csak lányok vannak a csoportba...
2018. júl. 7. 11:25
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező,sajnos tênyleg nem tudni ki űl a másik oldalon,"a csajos,nuku pasi"...

Tudod,vannak a "mentális problémások,transzf,nőnek érzem magam....,pedofilok"

Értsd meg,szülő is aggódik.

2018. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
én is csináltam netes talit, de meg sem kérdeztem róla a szüleimet hogy engedik-e :D Nem is zavarta őket.
2018. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Menjetek nyilvános helyre,ahol anyud el tud vegyülni és el tudja magát foglalni ő is és ti is. Mégis fél szemmel Rád tud nézni. Vagy- ha itthon van hívd át Magatokhoz.
2018. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Én meghaltam volna a szégyentől, ha 16 éves koromban anyám kísért volna bármiféle találkozóra. A sok turbóanyuka gondoljon erre is.
2018. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

"Anyáról meg azt kell tudni, hogy ellenzi az internetes ismerkedést."


Pont ezért kéne igaziból is megismerkednetek, mert akkor már nem netes ismerkedés lenne. ;-)


Adj lehetőséget rá az anyukádnak, hogy minél jobban megismerhesse ő is még a találkozás előtt, hogy megnyugodjon. És ne siettesd, ehhez idő kell. Válaszolj a kérdéseire, gondold át a szempontjait, stb. Kár lenne eleve úgy átvinni a dolgot a való világba, hogy ő ellenzi. Senkinek se lenne jó, ha erőből akarnád intézni az egészet olyan áron, hogy közben a vele való jó kapcsolatod meg rámenjen.

2018. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!