Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A páromnak van egy 5 éves...

Kicca kérdése:

A páromnak van egy 5 éves kislánya, az exével csak a kislány miatt próbált együtt lenni, nem házasodtak össze, lenyeg, hogy az ex nem engedi, hogy lássam a kislányt, pszichiáterhez cipeli, hogy ne találkozhassunk. Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

A kislány meg könyörög, hogy láthasson, rajzol, üzeneteket küld stb. Azt mondja az ex hogy ha több gyerektartast fizet a párom akkor találkozhatunk a kislánnyal, de ezt nem tudjuk sajnos megengedni magunknak. A birosag a pszichologus miatt azt döntötte, hogy nem találkozhatunk és csak a pár közösen aláirt papírja valtoztathatna a dolgon. De ez a nö elvezi hogy a páromnak vagy a kislanyatol vagy tolem tavol kell lennie, csak a penz erdekli ami Meg ugye nincs. Ui: ö bezzeg felallasban dolgozik es a maradekot tudjuk kitol varja.

Nagyon szeretném látni a kislány, hisz a kozos jovonk resze lesz...remelem!



2014. nov. 9. 11:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
De hogy kapott olyan papírt a pszichológustól, hogy nem láthat téged? Mi alapján? Ha ennek semmi oka sem volt, akikor valószínnűleg le lett fizetve a pszichológus, kérjetek egy mésik szakvéleményt.
2014. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam elsô blikkre...

A pszichologus azt irta, hogy nem javasolja, hogy a kiskoru a szulo uj parjaval talalkozzon amig tul nincs a "trauman" hogy a szulei nincsenek egyutt. Ez már 7 hónapja megy igy es az a durva, hogy az ex szerint azonnal tul lesz a trauman/vagy nem erdekli a gyerek traumaja? Ha fizetunk?

2014. nov. 9. 11:18
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
És nem lehetne kérni másik szakvéleményt??
2014. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Az egy szakvélemény lenne a több hónapossal szemben...
2014. nov. 9. 11:26
 5/37 anonim ***** válasza:
77%
Es az miert baj?
2014. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, hogy mi is a baj? Egy kislánynak nem pár hónap, amíg túl lesz azon, hogy a szülei nincsenek már együtt, ebben szerintem nem kamuzik a pszichológus, akár mennyire is gonosz az anyuka. Az apuka láthatja a gyermekét, innét kezdve nem értem, hogyha te nem láthatod az miért baj? Az anyát már inkább, nem biztos, hogy csak a pénzről szól, lehet fél, hogy a gyermek hozzád jobban fog ragaszkodni, ez talán látszik is abból, hogy ír neked stb. Viszont ez pszichológiailag és rá nézve nem jó. Ne akarj az anyja lenni, neki már van egy anyja.
2014. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

A birosag tobb hitelt ad egy tobb honapja zajlo vizsgalati leletnek sajnos.

De en lassan beleorulok, nagyon hianyzik a kislany, most is kuldozgeti a hangfelveteleket, hogy szeret ;(

Komolyan mondom az annyat is megertem mert el tudom kepzelni milyen lehet es belegondolni is borzaszto, de a kicsit kihasznalni az Apia ellen es penzt kerni meg eltiltani az már sok.

Annyira tanacstalan vagyok...

2014. nov. 9. 11:52
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek az anyja lenni de azt sem, hogy eltiltsanak tole, a gyerek csak nyerhet ha tobb olyan ember van korulotte aki szereti.
2014. nov. 9. 11:56
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne magadat nézd, vagy azt, hogy az anya és a párod közt milyen anyagi viták vannak, hanem a kislányt nézd. Helyre kell állnia a dolgoknak a kislányban - atéren, hogy az anyja az anyja -, mint látod felborult benne minden. A levelek és hangüzenetek alapján, amiket neked küld azok alapján szerintem más pszichológus sem fog mondani mást a bíróságnak. Ez nem gonoszság, hanem ők a gyermeket nézik kizárólag.
2014. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Szerintem a gyerek tudja kit szeret es sosem szolitott anyanak stb, de gondolom, erzi a torodest amit Otthon nem kap Meg- ez nem az en hibam. De ha mindenki azt gondolja h ez az en onzosegem akkor turelmes leszek.
2014. nov. 9. 12:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!