Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha így viselked...

Mit csináljak, ha így viselkedik anyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Valamiért kissé úgy érzem, hogy megromlott a kapcsolatom az anyámmal. Nem tudom néha miért de olyan szavakat mond nekem, hogy utána könnybe lábad a szemem. Ma is semmi érdekeset nem csináltam és mikor mentem volna állás interjúra, mikor azt hitte már nem vagyok itt csak vissza mentem valamiért, azt mondta "A hülye p*csáját!" és mikor megkérdeztem miért mondta vagy mi baja volt, olyankor "Jól hallottad"...Máskor meg egyáltalán nem válaszol. Sokszor magában beszél és néha hallom, hogy "mocskos szemét állatok" főleg mikor valami nem tetszik neki itthon. Sokszor olyan idegbe jön, hogy már félek tőle. Egyszer meghívott, hogy menjek le a kisboltba vele és ő ott megvár, 1 percre van tőlünk. Nos én mentem is volna csak fel kellett ugye öltöznöm, de 1 percet nem bírt várni és máris haza jött, pedig siettem. Utána meg konkrétan ordított, leverte a cuccokat ami előtte volt. Ilyenkor néha elmenekülnék kis ideig, mert már félek tőle. Ekkor majdnem a fejemhez vágott egy képkeretet. Máskor mikor nem dühöng akkor persze tök nyugodt, de sokszor magában beszél. Főleg mikor filmet néz. De a mai jelenete miatt is most elkezdtem sírni, mert soha nem mondott ilyet nekem még. Semmi előzménye nem volt. Sokszor munka után mindig azt hajtogatja, hogy "nem bírom, fáj a lábam.." Minden egyes nap. Nagyon meguntam ezt az oldalát. Egyetlen gyereke vagyok és így bánik velem. Régebben voltak persze zűrösebb időszakaim mint suli lógás, iskolaváltás stb..de ez azóta megoldódott. Mit csináljak? Lassan kezdek én is megbolondulni miatta és folyton sírógörcs kap el. 23L vagyok.



2020. okt. 7. 03:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a munkahelyén vannak problémák és amikor magában beszél, káromkodik, rájuk mondja amit mond? Lehet ohgy az már csak olaj a tűzre ha otthon "nem tetszik valami" és esetleg nem is veled van baja hanem a munkahelyén valakivel vagy valakikkel, csak ott nem mondhatja el érthető okokból.
2020. okt. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rajtad vezeti le a stresszt.
2020. okt. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen valami gondja van az életében, és nem direkt rajtad vezeti le. Ilyenek az emberek, ő is tudja belül, hogy nem kéne veled így beszélnie, de annyira rossz neki valami, hogy nem tudja ezt visszafogni. Ilyenkor gondolj arra, hogy valami miatt nagyon szenved belül..
2020. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami idegi betegsége van azért viselkedik így mert szerintem akármit teszel az úgy is rossz lesz. Valamitől szenved belül ha lehet orvoshoz kéne vinni.
2020. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!