Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna, ha a lányotok barátja...

Zavarna, ha a lányotok barátja minden nap átmenne hozzátok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 10. 15:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ. Ha úgy ítélném meg hogy jó hatással van a lányomra, rendesen bánik vele, felém is mutat némi tiszteletet akkor abszolút nem zavarna.

Ha egy tiszteletlen, link alak lenne aki sokszor megbántja a lányomat akkor nem örülnék neki hogy ott lebzsel nálunk.

2020. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon, ha nekem kellene bájcsevegnem vele, egyébként nem.

Örülnék, hogy a lányom ilyen jól érzi magát az otthonunkban.

2020. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
29%

Engem zavarna, mivel nincs lányom és hirtelen elég fura lenne így ez az ügy.



De mint udvarló nekem az a meglátásom, hogy engem szeretnek a szülők, nem vagyok anyagi teher sem, meg jó hatással vagyok a lányra, gyakran fogom akarva/akaratlanul a szülők pártját is, csak jobban veszi ki magát ha én mondom. Gyakran megkapom hogy mehetnék gyakrabban is, mert tényleg nagyon szoktak szeretni a szülők, volt mikor mondták azt is, hogy suli időben ha kényelmesebb lenne oda is költözhetnék.

Szóval szetintem nem mindenkinek jelentene ez gondot. De tényleg nem mindegy milyen a srác, vagy miért jár át. Nekem is volt pár olyan hét mikor minden nap jártam exemhez 1 hétig, valahogy mindíg úgy hozta ki a lépés, hogy piros betűs hét volt, szóval tudták azt is hogy nem azért járok.

Bolt arra is példa, hogy a lány leckéjét beszéltük át.

Tényleg nem mindegy milyen a fiú szerintem.

2020. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Aki szerelmes, az mindennap együtt akar lenni a szerelmével. Ez teljesen természetes.
2020. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Személyiségfüggő!

Ha egy olyan figura lenne, mint itt a hírhedt "titkosügynöknő", aki a dugás reményében elvisel a saját lakásomban és képtelenség vele kapcsolatot találni, akkor zavarna.

Viszont ha mindennapos vendégként szinte családtag, akkor nem zavarna.

2020. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Ha a lányom jól érzi vele magát és velem sem bunkó akkor még örülök is neki.
2020. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Igen
2020. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Jöhetne, de ne minden nap. Kell az embernek a nyugi, magánszféra is.
2020. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha normális, jól bánik a lányommal, nem csak dugni jár oda és nem nekem kell szórakoztatni akkor nem zavarna. Inkább nálunk legyenek mint kint az utcán kóboroljanak. De ha s*ggfej és csak dugni jár át és egy link alak akkor kib@sznám mint macskát sz@rni.
2020. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%

Nem mindegy hány évesen.


Ha 18 alatt, akkor gyanakodnék, hogy a srác szüleivel nagyon nincs jó viszony, hogy ő sose látja őket vendégül.

Persze, hogy szívesen látom, ha jófej és tud viselkedni. De azért elgondoloznék...Oké hízelgő, hogy nálunk jól érzik magukat, de miért mindig csak itt vannak? Bántják otthon?


Felnőtt gyereknél azért egy idő után már felmerülne a kérdés, hogy talán költözzenek össze.

2020. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!