Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostanába nem lehet elviselni...

Mostanába nem lehet elviselni anyámat. Másoknál is ilyen ez?

Figyelt kérdés

Semmi nem jó, ahogy én csinálom. Csak úgy jó, ahogyan ő csinálja. Rossz sorrendbe proszivózok, hülye módon takarítom a konyhát.

Eddig suliztam, addig azt mondogatta, hogy kirak, aztán amikor le érettségiztem nyáron akkor, hogy akkor tesz ki, ha nem találok munkát, most hogy van munkám, takarodjak albérletbe, mert semmit se csinálok itthon.

Annak ellenére, hogy napi 12-13órát dolgozom, minden bap elmosogatok, leviszem a kutyat, kétszer 3/4órára (ő sose sétáltat kutyát, hiába ér haza 5re, én meg 10re). Ha szabadnapos vagyok, akkor takarítok. Mostanában már főzök is.

De semmi nem jó Neki. Akármit csinálok beszologat, csesztet, beleköt. Halál kedves vagyok vele, szerinte flegma vagyok.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak, hogy megfeleljen neki, mert semminek se örül. Sose mondja, hogy köszönöm.

Már fogalmam sincs mit csináljak, de olyan drága egy albérlet, hogy nem tudom egyenlőre megengedni magamnak.


2020. okt. 11. 14:00
 1/10 anonim válasza:
51%
Szex hiánya van
2020. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Cuccolj össze más fiatal dolgozókkal. Sokan csinálják így. Anyukáddal már nem fogsz ebből kijönni sehogy sem jól, addig fog szekálni míg le nem lépsz.
2020. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Anya csak egy van !

Takarítás arany szabálya bentről kifelé. lentről kifelé .

2020. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
+ fentről lefelé 😀
2020. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék albérletbe lakótársakkal. Összecuccolnék más fiatalokkal

Amit anyád művel ez téged is tönkretesz idegileg.

2020. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Anyudnak más problémája van és rád vetíti ki. Ülj le és beszéld meg vele a dolgot.
2020. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%

Skizofrénia jelei


Próbálj meg beszélni vele hogy nagyon kibszik veled ha albérletbe küld. Mivel úgy sosem lesz saját lakásod.

Ha nem megy hát költözz aztán majd meglátja hogy milyen az ha nincs segítség otthon

2020. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Lehet oda akarja költöztetni a pasi jelöltjét, és így nincs kéró. Mekkora a lakás?
2020. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Költözz el, amint tudsz és ne nézz vissza. És ne legyen lelkiismeret furdalásod. Ő már nem az anyád, hanem valaki, aki megszült, az anyád volt és megváltozott.
2020. okt. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolérte a klimax... egyedül kell hagyni. Majd 10 év alatt megnyugszik, utána beszélgethetsz vele normálisan.
2020. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!