Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak azt veszi észre a szülő...

Csak azt veszi észre a szülő ha a fia meleg, vagy azt is ha a lánya az?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak azt hallottam eddig, hogy egy anya megérzi, ha a fia meleg és már azelőtt tudja mielőtt a fia tudná vagy bevallaná. De ez a lány gyerekeknél is igaz? Tegyük fel, hogy külsőleg nem látszik rajta, ahogy a fiúkon sem feltételnül kell látszódnia ahhoz, hogy az anyjuk rájöjjön. Ha mondjuk egy csajos csajról van szó, hosszú a haja, szeret csinoskodni arról is meg tudja érezni egy szülő, ha leszbikus vagy biszex?

Mert én azt hallottam, hogy ha fiú gyerekről van szó, aki fiús, sportol meg nincsen semmi nőies vonása, nála is megérezheti az anya ha meleg, persze ha szoros a kapcsolatotuk.


De ez egy (csajos) lánynál is így működik vagy náluk nehezebb megállapítani? Egyáltalán miből jönnek rá a szülők ha a gyerek nem mondja el?


2020. okt. 15. 21:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok az a tipikus csajos csaj, de igazán fiúsnak se mondanám magam, bár sokszor megkaptam, hogy az vagyok, mert szeretem a bakkancsokat és sok fekete cuccot hordok.

Nekem még nem volt komoly kapcsolatom, ezért anyumnak nem mutattam be még senkit. Kb. 14 lehettem, amikor elmondtam neki, hogy tetszik egy bizonyos valaki, erre elmondta mindenkinek... szóval nyilván ezért azóta nem osztok meg vele ilyeneket. Viszont 13 éves lehettem, amikor elkezdte azt, hogy én lezbikus leszek... amikor tetszett az a srác, akkor leállt ezzel a témával... de kb 1 évre rá újrakezdte és azóta is ezt hallgatom, hogy biztos azért nincs pasim, mert lezbikus vagyok... pedig nem.


Szóval szerintem ez nem azon múlik, hogy ki mennyire van jóban a gyerekével, mert mielőtt elkezdte volna ezeket, nekünk jó volt a kapcsolatunk. És van olyan ismerősöm, akinél rájött az anyukája már korábban is, hogy meleg, de neki van egy kis metero szexuális beütése is...


Szóval ne a srácokat vádold, ez nem az ő hibájuk, szimplán a társadalomé. Ha valaki nem megszokottan viselkedik, azt mindjárt máskép titulálják az emberek, ez van akinek jól jön van akinek nem. Ha anyukáddal amúgy jó a kapcsolatod, akkor egy fokkal könnyebben tudod elmondani, mint azok, akiknek nem. Ha meg nem jó a kapcsolatotok, akkor meg úgyse jönne rá, akkor se ha fiú lennél, az elméleted alapján.

2020. okt. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Papucs112 ***** válasza:
Egyébként nagyon érdekes, de tényleg meg lehet érezni az embereket. Leszbikusokat személyesen nem ismerek csak melegeket, de ők a világ egyik legjámborabb embereik. Nem kell szégyellni ezt, azt szeretsz akit akarsz.
2020. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11-es, nem vádolom a srácokat :D csak annyit mondtam, hogy nekik könnyebb melegnek lenniük (inkább irigy vagyok rájuk), mert valami apró dologból sok srácon lehet látni, hogy meleg. Apró dolog, tehát nem úgy értem, hogy minden meleg nőies, hanem a viselkedéséből vagy a megjelenéséből sok srácról meg lehet állapítani, míg ahogy az egyik válaszoló mondta a lányokról nem ilyen egyszerű levonni.
2020. okt. 16. 21:16
 14/16 anonim ***** válasza:
Sorold fel kérlek az összeset
2020. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#13, dehát aki meg nem akarja, hogy rájöjjenek, annak meg pont ezért szar
2020. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
26%
szerintem ez leginkább csak azon alapul, hogy a szülő mennyire hisz a sztereotípiákban. például; a szüleim minden fiút melegnek hisznek, akinek fülbevalója van, mert az ,,lányos” dolog, de egy lányra sem mondták még, hogy ,,jaj, ez tuti leszbikus” mert erre nem nagyon ismernek sztereotípiákat
2020. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!