Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha az apám a párom...

Normális, ha az apám a párom előtt nyakon puszil?

Figyelt kérdés
Én nagyon kellemetlemül éreztem magam, sőt nem is tudom mit éreztem, mintha a nőiességembe tipostak volna..ez normális az apa részéről? Mit tehetek, ha nekem ez nem fér bele? Amikor ez történt lefagytam meg megaláztam volna apámat a párom meg anyám előtt, ha szólok hogy naa mit csinálsz..de már ilyen hasonló előfordult már de akkor kedvesen szóltam de már kezdd elegem lenni..mit tehetek?

2020. okt. 18. 13:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
13%
Undorító, beteg, perverz. Ma a nyakadat puszilgatja, jövő héten megdug?
2020. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem tartom normális dolognak.

Apaként eszembe nem jutna a lányomat olyan helyen puszilgatni, mint amit a feleségemnél szoktam. Ahogy nem szopogatom a fülcimpáját sem és nem fogdosom a mellét. A nyak a legtöbb embernél már izgalmi terület. Mióta megnőtt a lányom és elönt a szülői gyöngédség, legfeljebb a feje búbjára nyomok egy puszit, vagy megölelem.

2020. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
29%
Mik ezek a válaszok te jézusom.Remélem azok aki szülõ gyerek szexet vízionálnak a büdös életben nem lesz családjuk.
2020. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
16%
9nek igaza van
2020. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
7%
Normális. Apád régi vágású ember, ő abban a korban tudta hogyan kell megadni a tiszteletet a női nemnek és hogyan kell férfiként és apaként is viselkedni. Te sajnos már mai társadalomtól vezérelve letértél erről az útról és mindenre érzékeny és kiakadó ember lettél, mint a társadalomban élő emberek nagy része. Szóval apád nem hibás, ha te egy nyak plusztól kiakadsz.
2020. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
89%
#16 aha, a többszöri kérése ellenére adod meg a "tiszteletet"? :D
2020. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
30%
Fuj, mennyi perverz pasi ír ide, aki a lányával disznólkodik, és helyesli másnál is.
2020. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
36%

Az en apám, 13 eves koromban kezdett fogdosni.

Benyult erőszakosan a bugyimba, lefogott, oda is felnyult, fenekembe is.

30 evesen mondtam el anyamnak.

Kukkolt a kulcslyukon a furdoszobaban is sokszor, ezert be is tömtem a lyukat.

Nem mertem elmondani előbb.

Tavol kellett tole lennem sokszor, h ne csinalja.

6 eve van kulon szobam azota nem csinalta, csak egy ket megjegyzes.

Anyum nem szolt apamnak, mert apam pszihopata es kepes lenne ölni emiatt, ha megtudná, h elmondtam.

2020. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdező és nem írtam senkinek
2020. okt. 18. 18:55
 20/31 A kérdező kommentje:
Úgy őszintén szólva voltak fura dolgai, de nem nagyon foglalkoztam vele, vagy ha igen, akkor már magamat képzeltem betegnek, pl ha elmegyünk szüleimhez van hogy az alsógatyája lyukas, és látszik egy- két dolog..meg volt hogy részegen tanított verekedni és megmutatta hogy hova kell nyúlni ha egy pasi támadna és akkor odanyúlt..senkinek nem szóltam erről..
2020. okt. 18. 18:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!