Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan érzem rosszul magam...

Jogosan érzem rosszul magam amiért őriznem kell az uncsitesóm titkát?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és a 22 éves uncsitesóm srác bevallotta hogy a saját neméhez vonzódik.Ő amúgy egy piszkosul jóképű srác és kérdezgették már a rokonok is tőle hogy miért nincs barátnője,de ő mindig kitért valami poénos válasszal.Nekünk nagyon jó,már már testvéri kapcsolatunk van egymással.Napi szinten beszélünk.Iszogattunk a baráti társaságunkkal és amikor mindenki elment és ketten maradtunk akkor mondta hogy szerelmes egy srácba.Kizárólag a fiúkhoz vonzódik.Mesélte hogy volt hogy összejött egy lánnyal,de amikor "oda" került a sor akkor nem tudott teljesíteni mert nem vonzódott hozzá.Én emiatt nem ítélem el őt és maximálisan támogatni fogom ezek után is mindenben.De.Az én szüleim az Ő keresztszülei és nyilván sokszor téma nálunk ő meg hogy "majd milyen jól jár vele egyszer egy lány".Én meg tök sz*r embernek érzem magam amiatt hogy ő nem lehet önmaga és nem vállalhatja fel a szerelmét a családja előtt.Én ilyen lelkis vagyok hogy magamra veszek mindent.Ha egy fiú egy másik fiúval boldog akkor senkinek nincs joga ezt megakadályozni.Persze nem mondhatom el senkinek,de ő sem mondja és én meg csak őrlöm magam rajta.Tudom hogy neki milyen rossz és azon jár az agyam hogy ha elmondanám akkor kiderülne és lehet balhé lenne de legalább felvállalhatná.De ha megtenném biztos hogy megutálna egy életre. Jogosan érzem úgy hogy egy terhet akasztott ezzel a nyakamba?
2020. okt. 19. 21:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem jogos! Neidegeskedj ezen ennyit. Elmondani semmiképp ne mondd ahhoz nincs jogod! És nem tudhatod hogy a szülei hogy reagálnának,mert hidd el ők is megtudnák.
2020. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Majd elmondja ő ha itt lesz az ideje.
2020. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Igen, előfordul, hogy egy titok amit megosztunk valakivel, a másik számára teherré válik.

Viszont egy valamit semmiképp ne tegyél. Ne mondd el senkinek, pláne ne a családodnak, vagy az övének.

Ez az ő dolga, neki van joga eldönteni, hogy mikor / hol / kinek mondja ezt el. Ne vedd el ezt tőle.

Biztosan el fogja mondani előbb-utóbb a családjának, ha úgy érzi, hogy eljött az ideje.

2020. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem egy olyan nagy teher halgatni. A akkor lenne probléma, ha lenne egy pasid mondjuk 5 éve és a tökéletes uncsi tesódhoz hasonlítanák, h a barátod mennyire nem olyan. :) Ilyenkor nyögném be, h jah tényleg ő nem meleg.
2020. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonymousreview60 ***** válasza:
94%
Nem jogos. Nyugi, te ezzel a hallgatással nem hazudsz, csak véded őt az előbújásig. Addig hallgatnod kell.
2020. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Nálunk is én voltam az első, akinek elmondta az unokatesom. A szülei évek óta nem tudják, nem is sejtik. Én mellette állok bármikor. Miért akasztott volna terhet a nyakamba? Inkább hálás vagyok, hogy a bizalmával megtisztelt.
2020. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
De jogos, hogy ezt érzed. Aki szerint nem jogos az valószínű nem volt még ilyen helyzetben. Én voltam már az egyik legjobb fiú barátom vallotta be egyedül nekem. Rettenetes teher volt, mert nyilván nem mondtam el senkinek, de láttam, hogy őrködik és bántja a dolog meg hogy fél. Én meg nem tudtam, hogyan segithetek de amúgy tudtam azt is hogy sehogy. Közben hallgatni mindenkitől, hogy miért nincs csaj én meg csak sunnyogok. Volt olyan aki poénból mondat hogy biztos meleg és kinevette. Persze hogy legszívesebben ketté haraptam volna a torkát és megvédtem volna a barátomat de nem tehettem mert nem mondhattam el senkinek. Ő közben titokban sírt a mosdóban meg itt ott ahol nem láttak. De elmondani félt mert félt hogy még a saját szülei is ki utálják. Ezt végig nézni igenis lelki teher. Nwm gond hogy el mondta mert örülök hogy megbizik bennem. De akinek nem teher végig nézni a legjobb barátja szenvedését az nem is igazi barát.
2020. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
29%
Nem mindenki szenved ettől. Jézusom. Csak a sok hülye előítélet miatt nem állnak vele elő. Boldogabbak mint te meg én valószínűleg.
2020. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
8as. Nem mindenki, de az én barátom szenvedett. "Jézusom" képzeld nem mindenki viseli könnyen az előítéletet.
2020. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Túl van dramatizalva az egész. Nem teher megőrizni egy ilyen titkot.
2020. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!