Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van két extra cuki uncsitesóm,...

Van két extra cuki uncsitesóm, és én szeretnék egy kistesót. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
apukám és anyukám most nincsenek eggyütt, igazából ösze se voltak házasodva,csak eggyütt éltek 5-6 évig.szerencsére jóban vannak,de csak mintha ismerősök lennének.én 12 éves vagyok ,és nagyon szeretnék egy kistesót.szerintetek hogy hozzam össze őket?bár nekem igazából féltesó is jó lenne,és anyámnak van is egy 1-2 éves kapcsolata,bár sima tesónak jobban örülnék.apától em nagyon lehet féltesóra számítani mert az utobbi 5 évben nem volt normál csaja.anyámnál már célozgattam rá és úgy látom hogy gondolkozik rajta .csak az a baj h anyukám pasija is elvált ,és van két 4-7 év közötti fia.anyukám az utóbbi időben úgy látom h gondolkodik rajta ,mert olyanokat kérdezett h pl.fiú vagy lány tesót szeretnék ,mg ilysmiket.szerintetek mit csináljak?melyik lenne a jobb ?a féltesó vagy normál?ha a normál ,mit csináljak ,h összejöjenek a szüleim?köszi a válaszokat!

2016. nov. 6. 10:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Semmit ne csináljál, ez nem a te döntésed. Játszál az extracukikkal!
2016. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Semmit, nem rajtad múlik. Majd csinálsz magadnak gyereket ha elég idős leszel.
2016. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
93%
Ahogyan az 1-es mondja. Ebbe nagyon nincs beleszólásod. Majd ha úgy érzik, higy eljön az ideje, akkor lesz kistesód, de addig nem tudsz semmit se csinálni. Addig "érd be" az unokatesóiddal.;)
2016. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
96%
Kétlem, hogy anyukád otthagyná az 1-2 éves kapcsolatát, mert te "normál" tesót akarsz féltestvér helyett. Ebben a helyzetben nem tudsz semmit csinálni, ha a szüleid nem szeretnék. Illetve egy gyerek nem csak annyiból áll, hogy extra cuki.
2016. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem inkább tanulj meg írni, mert botrányos, amit itt műveltél ebben a pár mondatban.
2016. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

Elképzelhető hogy anyukád babát vár, azért kérdezgeti, mit szeretnél?

Semmit ne csinálj, ne is kérdezz rá. hagyd, hogy ő mondja el (ha tényleg igaz)! Egy féltestvér ugyanannyira szerethető, mint az édes.

Drukkolok veled együtt!

2016. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

Én, míg kicsik voltak a lányaim, örültem volna egy cuki unokahúgnak, aki segít néha.

Nekem pl az volt az egyik legjobb segítség, hogy anyu fogta és ringatta a hasfájós nagylányt (két hónapos volt) míg én aludtam egyet.

Nem ez volt a terv, de elfolytam a kanapén, mikor látogattak. XD

Egy kisbaba sajna nem csak rózsaszín púderillat. Sok stressz, fájdalom, sebek, kialvatlanság, és egy kisebb anyagi csőd.

2016. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Írjál levelet a Mikulásnak!

Ha jó voltál, hoz neked extra cuki pofi édi-bédi, hami-nyami, tündi-bündi kistesót.


Ha igazán jót akarsz játszani vele, plüssből kéred!

2016. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem nagyon kéne buzdítani arra,hogy 1-2 éves kapcsolatba szüljön, vagy egy olyanba akivel együtt sincs már.

te is látod szerintem,hogy elég szar mozaik családban felnőni.ha lesz tesód,legalább neki ne legyen ilyen,stabil kapcsolatba vagy házasságba szülessen szerintem.

ne legyél önző. majd ők tudják mikor akarnak gyereket,ha még akarnak.:)

2016. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

"direkt ne nagybetűkkel írtam,a h a hogy röviditése,és igen,van benne egy rohadt hiba ,úgyhogy inkább ne írj semmit,ha ilyen bunkó vagy"


Na, most buktattad le magad, hogy még azt sem tudod, miről beszélek. :D

Ennyire buták a mai 12 évesek? Te jó ég...

2016. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!