Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy anyám nem...

Miért van az, hogy anyám nem tudja elfogadni, hogy rosszul vagyok és beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Már egy hete ki sem tudtam kelni az ágyból, nem tudok már beszélni se, nem jön ki hang a torkomon. Éget, fáj, szúr, minden egyes lélegzetvétel fáj. Szédülök, hányingerem van és mgé az orrom is folyik.


De csakazért is beszéltet. Nem tud egy percre sem békénhagyni. Ma reggel is 7-kor beállított, hogy majd ha fel szándékozom kelni jöhetek takarítani a nappaliba.

valamiért nem tudja felfogni, hogy életképtelen vagyok. Szinte.


Alig tudok valamit kinyögni neki, néha meg se tudok szólalni.


Folyamatosan szólítgat. Teát nem kérsz? Banánturmixot nem kérsz? c-vitamint bevetted? D vitamint? Állandóan!!!

Nem tudok beszélni!!!


Miért csinálja ezt?


2020. okt. 20. 12:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Most ez a torokfájás annyival lett rosszabb, hogy már éget és minden belégzéskor hideg érzetem van a tüdőmben, mellé meg köhögök.


Nem tudom miért nem tűnik fel anyukámnak az, hogy egy napom azzal telik, hogy semmit nem eszem, alig iszom és köhögök?

2020. okt. 20. 12:31
 12/25 A kérdező kommentje:

6: Milyen csütörtök? Hogy jön ide, egy csütörtök délután?

Már rég őszi szünet van! egy héttel el vagy tévelyedve! Múlt hét pénteken volt az utolsó nap! Én meg hétfő óta otthon.

2020. okt. 20. 12:35
 13/25 anonim ***** válasza:
94%

Akkor hülye az anyád. Vagy én nem tudom.


Ha az orvos is azt mondta, hogy beteg vagy és szarul is érzed magad, akkor sok mindent nem lehet tenni.

2020. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

Milyen gonosz anyuka: "Teát nem kérsz? Banánturmixot nem kérsz? c-vitamint bevetted?" Felháborító, hogy így gondoskodni akar rólad :D


"Nem tudok beszélni!!!" Mutogass, bólogass!

2020. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
aki annyira szédül, hogy eltédev (He???) a vécéig, annak marhára nincs kede a teleont bármulni, mert még lehányja...
2020. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
98%

Már rég őszi szünet van! egy héttel el vagy tévelyedve! Múlt hét pénteken volt az utolsó nap!


Hol?

2020. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%
Kaptál gyógyszert? Ha nem leszel tőle jobban, hívd fel a háziorvost megint! Anyukádnak meg írjál egy papírt "BETEG VAGYOK, NEM BÍROK BESZÉLNI", és azt mutogasd a beszéd helyett :)
2020. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
97%
Magyarországon is csak .most csütörtöktöl lesz szünet az iskolákban .
2020. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%
A mi családunkban is volt ilyen vírus, torokfájással kezdődik,a gyerek a suliból hozta haza.Neocitran 3x1,1000mg c vitamin,lázcsillapító legyen otthon!Gyógyszer nélkül csak legyengülsz,hozass a patikából valamit!
2020. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%
Amikor nyomogatod a telefonodat, akkor elmúlik a szédülés?
2020. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!