Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy anyám nem...

Miért van az, hogy anyám nem tudja elfogadni, hogy rosszul vagyok és beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Már egy hete ki sem tudtam kelni az ágyból, nem tudok már beszélni se, nem jön ki hang a torkomon. Éget, fáj, szúr, minden egyes lélegzetvétel fáj. Szédülök, hányingerem van és mgé az orrom is folyik.


De csakazért is beszéltet. Nem tud egy percre sem békénhagyni. Ma reggel is 7-kor beállított, hogy majd ha fel szándékozom kelni jöhetek takarítani a nappaliba.

valamiért nem tudja felfogni, hogy életképtelen vagyok. Szinte.


Alig tudok valamit kinyögni neki, néha meg se tudok szólalni.


Folyamatosan szólítgat. Teát nem kérsz? Banánturmixot nem kérsz? c-vitamint bevetted? D vitamint? Állandóan!!!

Nem tudok beszélni!!!


Miért csinálja ezt?


2020. okt. 20. 12:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

18: Ha diák lennél tudnád :(

osztott tanrend van! Okoska. egyik héten az osztály első fele, másik héten a másik fele megy. Nekem egy héttel előbb van szüvet.

Ha nem értesz valamihez nem oszd az észt. Ebből még komoly gond lehet ha nem vigyázol.

2020. okt. 20. 13:27
 22/25 anonim ***** válasza:
71%

Ebből még komoly gond lehet ha nem vigyázol


Akkor vagy te beteg, amikor én.

2020. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
96%

Látom, az 5-ös kommentemnél nem sikerült értelmezni a mondanivalót.

A "farkast Kiáltó fiú" esete annyit tesz, elhiszem neki, hogy most tényleg beteg, de valószínűleg a múltban volt, hogy színleltél (lógtál), ezért nem vesz most komolyan.

2020. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem osztom az észt,mert az mindenhol rögzítve van a szünetek időpontja ,az hogy ti nálatok távoktatás van az más dolog.
2020. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
39%

Hagyjátok már szerencsétlent!

Valaki hol jobban van, hol rosszabbul, ha beteg. Fekve meg lehet nem szedul.


Az is lehet, nem volt jó a teszted.

2020. okt. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!